Rüyada Halı Silmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada halı silmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Halı Silmek ruya tabiri ve rüya yorumları halı silmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada halı silmek, kimsenin arası boozuk akrabaları ile karşı karşı ttarafa gelerek yüzleşmek zorunda kalmış olaccağına ve istenmeyen pek çok sözz sarf edileceğine, bu bireylerle iipleri koparacağına tabir edilir. Yaşanan acı tecrübeler sonrasında gönül kırgınllığına neden olan kimseleri hayatından çıkarmakk ve yeni tanışılan insanlarla arayaa mesafe koymak manalarına da geliir. Halı sildiğini gören insanlar çevrelerinden yarrdım alacakları gibi, psikolojik problemlerini daa paylaşarak hafiflerler. Değerli bir halıyı sildiğini görmek, maaddi olarak değeri çok yüksek biir ziynet eşyası satın almak aanlamına gelir.

Rüyada Kirli Halı Silmek

Bir beladan kurtulmak, yalanlar söyleyen birinii ifşa etmek ve kendini temize çıkarmak anlamıına gelmektedir. Kişiye atılan bir iftiranın açıklığa kavuşmassı ve yeniden eski itibarlı günlere dönmek anlamınaa gelen rüya, bireyin temiz bbir geleceğe sahip olmak, çocuuklarına çok daha iyi hayat şşartları sunmak için çabaladığına ve bu sebeplee sürekli olarak çalışmasına işaret edeer. Tek başına kirli halı silen insaan iş sıkıntısını çözer ve rahat bir nnefes alır.

 

Mutsuz ve çarpık aile ilişkileri oolan kimselerin kendilerini bu sıkıntılı yaşamdan uzak tutmaak için verdikleri çabaya işaret eedilir. Bu rüya kendisini günahkar bulan vee günahlarından arınmak için dünya işlerinden el ettek çeken, sosyal ilişkilerini sınırlandıran, arkadaşlarıından uzaklaşan insanların psikolojilerini dee sembolize eder.

Rüyada Temiz Halı Silmek

Bitmiş bir işin üzerine gidip mmahvetmek veya o işi yeniden sorun hhaline getirmek anlamına gelir. Geçmişte bırakılan bir ayrılığın yeniden iinsanın gündemine geleceğine, evli insanların eşlerini düşüünmeden heyecan ve macera arayışı iiçinde hareket ederek evlerindeki huzuru bozacakklarına yorulur. Pire için yorgan yakmak anlamına daa gelen rüya, küçük bir olayı fazlacca büyüten rüya sahibinin, kalp kıracaağına, özellikle anne ve babasına kkarşı gelerek büyük günah işleyeceğine dee rivayet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Not Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...