Rüyada Hamile Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada hamile olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Hamile Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları hamile olmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada hamile olmak,  rüyayı gören bireyiin, aile hayatı ve iş hayatı hakkında sorunllar dururken çok küçük ve önemssiz detaylara ve lüzumsuz konullara takılarak vaktini uzunca bir sürre boyunca boşa harcayacağına yorulur. Aynı zamanda, uğraş verilmesi, gereken işşler varken hiç hesapta olmayan ve rüya sahibinnin, çok zor zamanlar geçirmesine seebep olan işlere ve ancaak bu şekildeki işler ile başlaar ise kazanmış olacağına delalet edilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Eğer rüyada iken hamile olduğunu gördüğğünüz şahıs tanıdık değilse hiç tanımadığıınız epey kuvvetli ve güçlü biir adamla dostluk kurar ve oondan yardım görürsünüz. Eğer o kadın tanıdıksa, o kiişiden veya kocasından yarar göreceğinize veyya o kadının yakında sıkıntıya gireceeği bir duruma düşmüş olacağına işarettirr.

Rüyada Yaşlı Bir Kadını Gebe Olarak Görmek

Bu rüya o senenin kıtlıkla geççmiş olacağına ve insanların geçimlerini zorlukla kazanacaklarına işareet eder. Rüyada yaşlı bir kadını hamile olaraak görmek, çalışıp çabalamaya rağmen az bir kazzanç elde edeceğinize veya elinize sizze faydası dokunmayacak bir maal geçmesine tabir edilir.

Rüyada Bebek Doğurmak

 

Rüyada hamileyken çocuğunuzu doğurduğunuzu görmeniz, çook yakın bir zamanda bütün sıkıntılarınızın biteceğğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzünntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, güzzel bir haber almaya veya kkısa süre içinde arzu ettiğiniz hher şeye kavuşacağınıza delalettir. Rüyada bebek doğurmak bazen de içinnizde uzun süredir sakladığınız bir sırrı soonucunda anlatacağınıza veya hastalıklarınız var iise kısa sürede bunların hepsine şiifa bulacağınıza işaret edilir.

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyasında hamilelik testi görmek insanın bbazı sınavlardan geçeceğinin ve eğer sabırlı olurr akıllıca davranırsa o sınavları güüzel bir şekilde verip mutluluğa ulaşacağğının habercisidir. Bu rüya hayatta karşımıza çıkan fırsatlaraa verdiğimiz tepkileri ve imkânları ne kadaar değerlendirip değerlendiremediğimizi anlatır. Eğer şahıs çalışır çabalar ve imkkânları değerlendirirse başarıya ulaşır.

Rüyada Bir Kızın Kendisini Gebe Görmesi

Rüyada genç bir kızın kendisini gebee görmesi, o kızın elinden anne vee babasına ulaşacak bela, musibet veyya kötülüktür. Bazen de bu rüya o böllgede meydana gelecek anarşik olaylara, toplum içindde bazı kişilerin zarar görmesine veyya o kız yüzünden ortaya ççıkacak üzüntü ve kedere yorulur.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, rüyayı görenn insanın insanlara söyleyemeyeceği bir soruununun olduğuna yorumlanır. Bazen de bu rüya iş hayatınnda çıkacak bazı sorunlar sonucunda eepey üzülmeye veya çalışmalarından istediği sonucuu alamamaya alamet eder. Genellikle dünyada fıtrata aykırı bir durumuun yorumu hayırlı değildir. Bu sebeple bir erkeğin rüyada kendisiini hamile olarak görmüş olması özell ve iş hayatında yaşamış olaccağı başarısızlıklara, sıkıntılara ve kedere delaalettir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya ssahibinin, çok büyük ve başa çıkılamayacak kadaar karmaşık bir sorunla karşı karşşı tarafa kalacağına rivayet eder. Bazen de hamile olmak gelecekte ssizi bekleyen müjde içeren bir hadisedir. Bu rüyayı gören kimsenin eline hhiç beklemediği bir zamanda istediği ve arzzu etmiş olduğu büyük imkanlar geçerr. Bazı tabircilere göre hamile olduğunu göörmek büyük bir mala konmaya, mirasa veyaa ele geçecek yüklü miktarda parayya alamettir.

Rüyada Kısır Kadını Hamile Görmek

Rüyada kısır kadını hamile  görmek, iş hayatında vee ile hayatında problemli ve sıkıntılı günlerin yaklaştığınna delalet edilir. Bazı âlimlere göre ise kısır kaddını hamile olarak görmek tam ümidini kesmişken menfaaat elde etmeye, günahlardan tövbe edereek güzel ve hayırlı bbir hayata başlamaya veya ummasını isttediği şeyin yakında gerçek olacağına işaret edeer.

Rüyada Hamile Bir Adam Görmek

Rüyada görülen hamile adam genellikle ââlimler için ilimin artmasına, ilim konusunda büyüük başarılar elde etmeye veya meeslek yaşamında büyük başarılar elde edderek, kimsenin yapamadığı özel ve heerkesin takdire edeceği bir işi gerçekleştirmmeye işaret eder. Bu rüya bazı tabircilere göre dde eğer o adam tanınan biri iise ondan yardım görmeye, maddi sıkınttılarını sona erdirecek kadar para eldee etmeye veya o bireyin aailesinden biri tarafından kendisine ulaşacak menfaaate alamettir.

Rüyada Hamile Dul Kadın Görmek

Rüyada hamile dul kadın görmek, rrüya sahibinin, hayırlı bir kısmet bularaak evlenmiş olacağına ve huzurlu bbir aile hayatı yaşanacağına rivayet edder. Bu rüya bazen de o bayannın karşısına çıkacak hayırlı ve güzell bir kısmettir. Eğer evlenmek istiyorsa evlenir, iş istiyyorsa kazançlı ve çok mutlu oolacağı bir iş sahibi olur.

Rüyada Dış Gebelik Görmek

Rüyasında dış gebelik yaşıyor olan kimseninn yaptığı işler hep başarısızlıklarla sonuçlanır veya fıtrratına münasip olmayan davranışlar içerisine girrer. Bu rüya bazen de hayırlı olmayaan kazançlar elde edeceğinizin veya kazancınızı gayri meşşru işlerden kazanacağınızın habercisidir. Böyle bir rüya gören şahıs kendiisi için hayırlı ve güzel olduğunu düşündüğü bbazı durumların esasen hayırlı olmadığının farkınna varır.

Rüyada Hamile Erkek Hayvan Görmek

Rüyada hamile erkek hayvan görmek, iiş hayatında yapılmış olan çalışmaları kıskanan kimselerin olduuğuna ve ortaya konan projelerin bbu kimseler tarafından kirletilmeye vve değersizleştirilmeye çalışıldığına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, iş hayatındda yapılmış olan çalışmalar vesilesiyle çok büyük pparalar kazanmaya ve çok iyi işlerre imza atmaktan dolayı inssanlar arasında saygıdeğer bir şahıs oluunacağına alamet eder. Rüyada hamile kadın tanınıyorsa o bayaanın yakında bir belaya maruz kalmasına veya sıkınttı yaşamış olacağı önemli bir ollay yaşamasına alamet eder.

Rüyada Hamile Köpek Görmek

Rüyasında hamile köpek gören kimse, kenndisine planlar kuran ve daima kötülük peşinde giiden bir adamla dost olur. Bu rüya iç dünyası içerisinde kkötü olan fakat etrafında iyi bilinen bir innsanın toplum içinde bulunduğunun ve yakındaa yaptığı eylemlerle insanlar arasındaa sıyrılıp kötü bir adla anılmmasının habercisidir.

Rüyada Karısını Hamile Olarak Görmek

Rüyasında karısını hamile olarak görmek, dünnyevi çalışmalarla ve isteklerle yorumlanır. Bu rüya dünya hayatı hakkında biir isteğinizin olduğuna ve sabrederseniz bütün arzularınıza kıısa sürede ulaşacağınıza alamettir. Bazen de bu rüya aile iiçinde huzura ve mutluluğa, eşinizle aranızda çıkacak küüçük sorunları tatlılıkla halledeceğinize ve beraberr uzun güzel bir yaşşamınızın olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Haberi Almak

Rüyasında bir kimseden hamile haberi almaak yakında alacağınız müjde içeren bbir haberdir. Eğer rüyada kız bebek olacağı haberinii alırsanız iş yaşamınızda çok güzzel bir haber alarak, istediğiniz baaşarıya, mevkiye ve makama ulaşırsınız. Eğer erkek bebek haberi almışsanız dda özel yaşamınızda karşınıza çok iyii bir kısmet çıkar veya uzzun süredir beklediğiniz bir haber sizee ulaşır.

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada hamile kalmak, kendi hataları yüzünnden şahsın bir sıkıntıya maruz kalmasıdır. Rüyasında hamile kalan kimse, uzun vaddede gerçekleşecek bir çalışmaya başlar ve buu çalışma sonucunda sıkı bir çaalışma ve sıkıntılı bir dönmeden sonnra epey büyük bir başarı kazanırr. Hamile kalmak bazen de yeni başlangıçlarrın habercisidir. Özel hayatınızda veya mesleğinizde mutlu olacaağınız yeniliklere delalet eder.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile birini görmek, rüyayı ggören insanın sadece günlük hayatında meydana gellen sorunlar için değil bütün haayatı için oturup adamakıllı kararlar vermesinne tabir edilir. Rüyada hamile birini görmek bazı âllimlere göre gizli işler çevirmeye, sırları orrtaya çıkarmaya veya kendisine verilen ssözü yerine getirmeye delalettir. Bazen de bu rüya sıkıntı vee kedere yorulmaktadır.

Rüyada Gebe Bir Koyun Görmek

Rüyasında gebe koyun gören kişi iiçinde önem arz eden alimlerin, bilginlerin ve devleet adamlarının olduğu bir topluluğa aait olur. Bu rüya gerçekten ahlaklı ve dirayeetli adamlardan oluşan bir cemiyetin içinde bulunmaya vee o topluluğun bir parçası olmayaa alamettir. Hamile koyun bir halk içinden ççıkacak epey büyük ve saygı duyulacak insanların varrlığını gösterir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyasında annesini hamile olarak görmek, kkimsenin annesi vesilesi ile hayatında güzel vve farklı deneyimler yaşayacağına ve eppey yüksek bir mevkiye geleceğine işaaret edilir. Bu rüya aynı zamanda kardeşe vee onunla ilgili bir olaya da delallettir. Annesinin bir kız çocuğu doğurduğunu görrmek mevki ve makama, erkek çocuğu doğuurduğunu görmek ise iş hayatında eelde edeceği başarılara alamet eder.

Rüyada Hamile Akraba Görmek

Rüyasında bir akrabasının hamile olduğunu ggören kimse, o kişiden veya onun kkızından veya ona yakın bir kiimseden müjde içeren havadisler alır. Bu rüya o kadından yardım görecceğinize veya onun vesilesi ile oldukça güzell ve mutlu günler geçireceğinize alamett eder. Hamile akrabanın çocuğunu doğurduğunu görmek yinne o kimsenin yaşamış olacağı sevince vveya aynı soydan gelen bir adaamla aranızda geçecek tatsız olaylara deelalettir.

 Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, uzunn bir zamandır beraber olunan insan ille evlenileceğine tabirdir. Bazen bu rüya masum ve güüzel bir ilişkiye, her şeyin yoluna girmesiine, kazançlı işler yapmaya veya oo kızın ailesinden bir yardım ggörmeye yorumlanmaktadır. Hamile genç kız bazen de oo kızın ailesine zulüm etmesine veya oo kızın yaptığı yanlışlardan dolayı annee babasının üzüntü çekmesine alamet edder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Havlu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...