Rüyada Hamilelik Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada hamilelik görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Hamilelik ruya tabiri ve rüya yorumları hamilelik rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyanızda hamile bir kadını görmeniz yakınn zamanda bir evladınız olacağına yorulur. Bir diğer rüya tabirine göre isee rüyada hamile bir kadın görmek, sizi seviindirecek haberler alacağınıza yorulmaktadır.

Rüyanızda hamile olduğunuzu görmeniz, gelişmekte ollan bir yönünüzü simgelemektedir. Gelişmekte olan bu yönünüz fark etmediiğiniz yeni duygularınız olabileceği gibi hayatınıızla ilgili vermeye henüz hazır olmadığıınız kararlarınız da olabilir. Bu rüya hayatınızın yönündeki değişim, yenni fikirler ve yeni hedeflerin kappıda olduğunu gösterir.

Rüyanızda hamile olup olmadığınızdan emin değiil ve hamilelik testi yaptırmakta idiyseniz, bu rüyya yaşamınızdaki yeni girişimleri gösterir. Bir iş değişikliği arzusu olabileceği giibi duygusal yaşamınızla ilgili değişiklikler de arzuluyor olabbilirsiniz. Yeni arkadaşlar ile tanışmak için iyyi bir dönemde olduğunuzu sembolize etmektedir. Bir diğer açıdan baktığımızda ise bbu rüya sizin endişelerinize işaret ediyor da ollabilir. Hamileliğe bakış açınızla ilgili de değğerlendirilmelidir. Biraz önce belirttiğimiz gibi hamile oolmak sizi gerçekten korkutuyorsa hayatınızda üstlenmek istemediğiniz fakaat altında kaldığınız sorumluluklara da iişaret edebilmektedir. Yaşamınızda yapmakla yükümlü olduğunuz şeyleri ggöz önünde bulundurun. Bunları gerçekten yapmak istiyor musunuz? BBunu düşünüp net kararlar vermelisiniz.

 

Rüyada hamilelik görmek tabiri

Hamile kalmak isteyen kadınlar için buu rüya, kendisi için yapmış olacağı şeyyleri ifade eder. Hamile kalmak istemeyen bir kadın iiçin ise, almak istemediği sorumluluklar olduğunu gösterrir.

Gerçek yaşamında hamile olan bir kadınınn, gördüğü rüyada hamile olduğunu ggörmesi, hamilelikle ilgili kaygılarını gösterir. Üç ila altı aylık dönemde hamilee bir kadının gördüğü rüyada kenddisini hamile olarak görmesi, doğumla ilgiili endişeleri simgeler.

Rüyada hamile olmak

Rüyasında hamile olduğunu gören şahıs evlilikk hayatında bazı sorunlar yaşayacaktır. Eğer bu rüyayı gören kişi, ggerçek yaşamında da hamile ise, oo halde, rahat bir hamilelik geçireceektir.

Bir diğer tabire göre ise bbu rüyayı gören bekar bir genç kızz ise, yaptığı işlerde öne çıkacakk ve başarılı olacaktır. Rüyayı gören evli bir kadın isse, bu rüya sevinçli haberlere delalet edder.

İbn-i Sirin bu rüyayı gören kadıın olsun erkek olsun maddi kazzanca ve yükselişe delalet eder demiiştir.

Hamilelik çoğunlukla hayra yorulmaktadır. Hamilelik yeni bir oluşumu ifade edeer. Doğumun hazırlık dönemidir. Bu sebeple erkek için de kkadın için de bu rüyada hayırlıı anlamlar bulunur. Hamilelik rüyaları dünya malını sembolize etmekktedir.

Bekar olan kimse rüyasında kendisini hamilee olarak görürse, kısa sürede dünya evvine girecektir.

Çağdaş Ulema bu konuda benzer birr yorum getirmiştir. Hamilelik insanın isteklerine ulaşacağını müjdelemektedir.

Kirmani ise, bu rüyayı dünya maalına yormaktadır. Rüyada hamile olduğunu gören bireyin geliiri artacak ve mal sahibi olacakktır.

Ebu Said El-Vaiz kadınların kendisini hamilee olarak görmüş olması hakkında Kirmmani ile aynı fikirde ancak erkkek için farklı bir yorumda bulunnmuştur. Bu rüyanın erkeğe sıkıntı getireceğini bbelirtmiştir.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören şşahsın gönül ilişkilerinde mutluluğa ereceği dee söylenmektedir. Bu rüyayı gören kimse evli isee eşiyle olan muhabbeti artar vee hanesine huzur gelir. Bekar kimseler için ise yeni bbir ilişkiye başlamak ve aşk saaadeti söz konusudur.

Hamile olduğunu gören erkek bazı rüyya tabirlerine göre, sakladığı şeylerin açıığa vurulmasından dolayı sıkıntıya düşer. Alternatif olarak bu rüya bilgi sahibbi kimseler için daha çok iilme yorulur. Herhangi bir eğitim görüyorsanız, aldığınız eğğitimlerin bolca faydasını göreceksiniz anlamına gelirr. Her ne kadar rüya tabirlerine göree erkeğin kendisini hamile olarak görrmüş olması sıkıntıya ve umutsuzluğa işaaret etse de rüya tabircilerinin büyüük çoğunluğu bu rüyayı maddi mutlulluklara yormaktadır. birdenbire kazançlar veya gelirlerdeki artışlar yüüzünüzü güldürebilir.

Birinin hamile olduğunu görmeniz halinde, rüyadda iken hamile olduğunu gördüğünüz şahsı tanıyorsanız bbu kimseye yakınlık hissettiğinizi sembolize dder. Eğer tanımadığınız bir insanın hamile oldduğunu görmüşseniz, bu şahsın özelliklerini düşünün. Mutlaka gerçek yaşamınızda bu bireyin sizze anımsattığı kimseler olacaktır. Rüyanız muhtemelen bu insanlarla ilintilidir.

Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı sıkııntı ile ilişkilendirmektedir. Rüyada hamile olan kişi, sıkıntılı günller atlatacaktır. Hamileliğini ve sonrasında doğum yapmış olduğunuu gören kimse ise, doğumla beraber sıkıntılarından kurtulaacak anlamına gelir. Rüyasında kız bebek sahibi olduğunu göören şahıs birilerinden borç alır.

Bir başkasını hamile görmek

Çağdaş Ulema’ya göre bir başkasının hhamile olduğunu görmek, iş yaşamındaki başarılara rivaayet eder.

Kendi çocuğunuzun hamile olduğunu görmeniz; erkekk çocukları için aile reisinin ellde edeceği gelirin artacağına, kız çocuğuu için ise evin hanımının gelirininn artmış olacağına işaret eder. Kısaca çocuğunuzun hamile olduğunu görmeniz hhayırlıdır. Bu rüya dünya nimetlerinin hanenize boll bol geleceğini ifade eder.

Eşinin hamile olduğunu gören erkeğin gelirindde artış olur.

Rüyada hamile bir hayvan görmek dde hayırlıdır. Beklemediğiniz yerlerden gelecek faydalara rivayet edeer.

Hamile olup, bebeğinizi düşürdüğünüzü görmüşseniz, bazıı planlarınız aksamış ya da umut eettiğiniz şeylerin yerini umutsuzluk almış olaabilir.

Allame Meclisi ise bu rüyayı görren talihinin döneceğine ve şansının artmış olacaağına yormuştur.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Koyun Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...