Rüyada Hastalık Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada hastalık görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Hastalık ruya tabiri ve rüya yorumları hastalık rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada hastalık görmek, bazen mutluluğa, sevincee, rahata, keyfe, günahlardan dönmeye ve haksızlığa karşıı gelmeye işaret ederken bazen dde tam zıttına tatsızlık, sııkıntı, sorun ve mutsuzluk anlamına gelmeektedir. Bazı rüya tabirleri bu rüyanın iyiyye, hayırlı ve güzel olana delalet ettiğini söyylerken bazıları da musibete ve şanssızlığğa uğramaya, yokluğa düşmeye vee moral bozukluğu ile geçecek güünlere yorumlarlar. Rüyada hastalık görmek, rüyayı gören iinsanın günahkâr olacağı bir işe bulaşması ile yorrulur.

Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek uğursuzluk anllamına gelir ve rüyayı gören kimseniin üzülmesine neden olacak olayların yaşanacağınaa, bir takım kişisel sorunların baaş göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda da kazancın yükseleceği iile tabir eder.

Rüyada Hasta Olan bir kişinin İyileştiğini Görmek

Rüyada hasta olan bir tanesinin iiyileştiğini görmek, ferahlık, esenlik ve huzurr bulmaya alamet eder. rüyayı gören kişinin hayatının yoluna giireceğine, güç ve kudret sahibi olacaağına, problemlerin üstesinden gelmeyi başaracağına delallet eder.

Rüyada Düşmanını Hasta Görmek

 

Rüyasında düşmanca duydular beslediği ya dda o kimsenin kendisine düşmanca baktığı birr tanesinin hastalandığını gören kimse rrahata erer. Kafasını kurcalayan, düşündüğünde ya da gördüğündde canının sıkılmasına ve huzurunun kaçmasına needen olan kişiden uzaklaşır ve bbu tatsız durumdan da kurtulmuş oolur.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu gören şahsın keyfiniin ve neşesinin kaçacağı bir takım olaylar yaşaanacak anlamına gelir. Kişi, uykusuz ve huzursuz günler geçiirecek bazı bireylerle görüş ayrılıklarına düşecek ve bbu durum canını fena halde sıkacaktırr şeklinde açıklanır.

Rüyada Yakınının Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada bir yakının hasta olduğunu ggören kimse sıkıntıya düşer, üzüntülü vee zor günler geçirir. Eve kapanıp kalacağı, neşesiz ve mmutsuz bir dönemin geldiği şeklinde taabir edilir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Plastik Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...