Rüyada Hayat Kurtarmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada hayat kurtarmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Hayat Kurtarmak ruya tabiri ve rüya yorumları hayat kurtarmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada hayat kurtarmak, çok büyük bbir şerefe erişileceğine, rüyayı gören kişinin haayatı boyunca istediği her şeye fazllasıyla sahip olacağına delalet eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüüyadır. İslami olarak çok büyük bir sevaap kazanılacağına, insanın bütün günahlarının af ollup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yaanına kötülük uğramayıp, her zaman ssalih insanlarla birlikte olacağına, ilim irfann sahibi kimseler tarafından iyilikler görüpp, her konuda bereketli ve ggüzel bir yaşama kavuşmuş olacağına ddelalettir. Rüyada hayat kurtardığını gören kimse gerrçek hayatında da çaresiz ve zor ddurumda kalan birine yardımda bulunur. Maddi ve manevi yardımlarda bulunulacağına, kimmsenin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde dee manevi anlamda çok mutlu hissedeeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazallardan uzak, sevdikleri ile mutlu biir geleceğe sahip olacağına rivayet ederr.

Rüyada Hayatının Kurtarıldığını Görmek

Yasalarla ilgili problemleri olan kimselerin müjdelli sonuçlar alacağına, hapisteki şahısların tez zammanda tahliye olacağına, herhangi hukuki birr mahkemeden müspet sonuç almaya ddelalettir. Hayatının kurtarıldığını gören insan kendisinden yyaşça büyük birinden çok büyük bir yarrdım görür. Maddi konuda ailesinden kalan bir mmirasa kavuşan kişileri de tabir eden rrüya, bekar kimselerin kendi iş etraafından biri ile kuracağı bir yyuvaya da işaret eder.

 

Rüyada Can Kurtarmak

İyilikte bulunmaya, herkes tarafından sevilen vve takdir edilen biri olmaya alamet eder. İşyerindeki performansının beğenilmesi sonucunda insanın büyyük bir terfiyle onurlandırılacağı, aile hayatında yaşamış ollduğu sorunların ise kendiliğinden düzelip, hastta insanların ise eski sağlıkklı günlerine yeniden kavuşup mutlu olaccağı şeklinde de yorulur.

Kişinin geçmişinde kaybettiği biri için onuu kurtarmaya yönelik elinden geleni yapmadığıına inanması veya başka şeyler yappsaydı onu hayatta tutabileceğine yönelik düşüncelerre sahip olduğunu ifade eder. Bilinçaltındaki suçluluk duygusunun, yetersizlik veya doğğru hareket edemediğine inanmanın da ttabiri olan rüya, kayıplardan sonra vee özellikle sevilen insanların vefatından sonnra sıklıkla görülmektedir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Dalga Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

İyi günler cok rüya gorur ve onem vermem ama bu gorduğum beni etkiledi ben denizciyim nasipse kaptan olucam rüyam ise şu sekilde :
Büyük bi iskele var herkes denize giriyor o sirada bi feryat figan kopuyor yardim edin diye ufak bi kiz cocuğu boğulmak üzre bende hemen daliyorum suya baya derin ama neyse minik kizi son anda tutuyorum ve hizla denizin yüzeyine cikariyorum kurtuluyor ama ben yüzeye varamiyorum ve boğuluyorum.
Cok merak ettim ilgiliniz icin simdiden minettarim.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...