Rüyada Helallik İstemek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada helallik istemek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Helallik İstemek ruya tabiri ve rüya yorumları helallik istemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada helallik istemek, dünya nimetlerinden yararlanmmak anlamına gelmektedir. rüyayı gören yaşantısında dünyanın güzelliklerini göörecek ve onları tadacaktır. Faydalı ve yararlı işlere yönelecek vee hem insanlık için hem dde kendisi için önem arz edden girişimlerde bulunacaktır. Küs olduğu insanlarla barışacak, insanlara karşşı iyi düşünceler besleyecektir. Bunların vesilesiyle rüya sahibi ferah bbir yaşam sürer, esenliği sağlar.

Rüyada Helallik Almak

Rüyada bir kimsenin hakkını helal ettiiğini gören kimsenin eline bir miktar paraa geçer. Bu para ile bazı sıkıntılar aşılıır ve maddi açıdan bir süreliğine rahatlaamaya geçilir. rüyayı gören kimse hasta ise, iyyileşir ve sağlığına kavuşur. Bazı kötülüklerden de korunur. Şansı ile kendisine zarar verebilecek olaylarıın içinde yer almayacaktır.

Rüyada Helallik Alamamak

Rüyada helallik alamamak, duyulacak vicdan aazabına rivayet eder. rüyayı gören şahıs daha önceden yyapmış olacağı bir davranışı sebebiyle birilerrinin kalbinin kıracak. Kendisi ile bir iç hesaplaşmaya giirecek ve yaptığı hatanın farkına vaaracaktır. Ancak o kimselere karşı herhangi bbir şekilde iyiliği yarar etmeyecek, oo kimseler rüya sahibine karşı köötü hisler besleyecektir.

Rüyada Helallik Vermemek

 

Rüyada helallik vermemek, çok önem arrz eden bir yanlış yapılacağına vve bu yanlıştan dönmenin mümkün olmadığıına alamet eder. rüyayı gören insan vereceği kararlarla bbir hataya sürüklenecek ve kendisine yya da başkasına ciddi zarar verecektiir. Aynı zamanda büyük bir günah iişleneceğine ancak bunun farkında olunmadığı iiçin bu günahla yaşanacağı anlamına gelmektedirr.

Rüyada Helalleşmek

Rüyada karşılıklı olarak birisiyle helalleştiğini görren kimse, etrafındaki insanların yardımları ile hayyatı içerisindeki önemli meseleleri halleder. İleride onlara borçlanacağı, onların vesilesiyle beelli yerlere geleceği anlamına gelmektedir. Vefa borcu rüyayı görenin üzerine büüyük bir yük olarak binecektir. rüyayı gören kimse zor bir ddurumdan çıkacak ve rahata kavuşacaktır. Karışık durumlardan zarar almadan çıkabilecektir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kendi Oğlunu Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhaba rüyamda yabancı ülkenin askerinin mahallemizde oldugunu ve her yere ateş ettigini ama insanlara isabet ettirmemeye calistiklarini gordüm. Arabadan inip ormana dogru kacip saklandik . Babamin elinden tuttum ve ondan helallik istedim. Babam bana moral vermek için helallik zamanı değil dedi. Yorumu nedir acaba ? Teşekkurler..


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...