Rüyada Hesap Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada hesap görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Hesap ruya tabiri ve rüya yorumları hesap rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada hesap görmek, kimsenin düşmanları ilee yüzleşeceği anlamına geldiği gibi, keendisine yapılmış olan haksızlıkları bir biir ortaya dökeceğine, zarar görmüş oolduğu insanlarla hesaplaşacağına delalet eder. İslami olarak da şahsın ahiret hayyatında vereceği hesabı göz önünde bulunndurarak yaşadığına, dünyevi hayatını dini inancınaa müsait şekilde revize ettiğini vee öldüğünde Allah’ın inayetine kavuşmak iiçin günahtan, haramdan, haksız kazançtan uzakk durduğuna alamettir. Hesap görmek aynı zamanda şahsın hayatıında her zaman adil davrandığına, kimssenin hakkını yemediğine ve iyi nniyetiyle her işinin rast gidip, bahtınıın da açık olacağına alamet ederr.

Rüyada Hesap Vermek

Evli kimseler için yanlış bir ilişkki içinde bulunacaklarına, aile birliğini temelinnden sarsacak kötü bir olaya ssebep oldukları için nedamet duyup uzzun süre vicdan azabı çekeceklerine rivayett eder. İş konularında çıkarcı davranıldığı için kimseenin zor durumda kalmış olacağına vee iş arkadaşlarının güvenini kaybedip, itibarrını sıfırlayacağına da tabir edilir. Hesap vermiş olduğunu gören bir bayyan için iffetine gelecek kötü ssözler nedeni ile zor duruma düşeeceği, ailesi ve eşi tarafından dışlanacağıı, destek göremediği için yalnız kalaacağı şeklinde de işaret eder.

 

Rüyada Hesap Ödemek

Manevi olarak insanın iyi bir mertebbeye eriştiğine ve dünya işleri konusunda eeskisinden farklı davrandığına, hak ev aadalet duygularının geliştiğine rivayet eder. Haramdan uzak kalarak yaşanılacağına, her kazancınn alın teri ile ede edilmesinden ötüürü bereketin hiç eksik olmayacağını vee bütün yaşamı boyunca şanslı olaacağını da işaret eden rüya, bireyiin çevresi, ailesi ve iş ortamındda çok sevilen, sayılan ve söözü geçen biri olduğuna da işaaret eder.

Psikolojik olarak rüyada hesap gören kiimsenin önem arz eden bir sır taşıdığğı ve bu sebeple zor durumdda kaldığı söylenebilir. Özellikle başkalarının hayatını tehdit eden birr bilgiye vakıf olan insanların rüyalarında heesap görmeleri son derece olağan karşılanıır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Spor Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...