Rüyada İğne Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada iğne görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri İğne ruya tabiri ve rüya yorumları iğne rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada iğne görmek henüz evlenmemiş bbiri için temiz bir izdivaca, sıkıntıda olan iinsan için düze çıkmaya, hasta olaan insan için sağlığına kkavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmayya, darlık ve yokluk çekenler için boolluğa kavuşmaya yorulur. rüyayı gören kişinin rüyada elinde biir iğne tutuyor olması bozulmuş ve yolunda gitmeyeen hayatının da işlerinin de düüzelmiş olacağına delalet eder. Rüyada dikiş diktiğini görmek düzenli, ddingin ve huzurlu bir yaşam anlamına gelmektedir. Rüyada dikiş yapılmış olan iğnenin kırılmaası, yere düşmesi ya da yerde kaybolması yoolunda giden şeylerin yolundan sapacağına vee zıttına döneceğine rivayet ederr. Rüyada iğne görmek aynı zamanda huzuur ve mutluluk içinde geçinen, aynı dili konuuşmayı başaran çiftlere alamet eder. Rüyada iğneyi yuttuğunu gören kimse dosstu olduğunu sandığı bir düşmanına koz verecek annlamına gelir. Rüyada birisine iğne battığını gören bireeyin, o kişiyle arasının açılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek

Rüyada elinde iğne iplik dikiş yyapmış olduğunu gören şahsın kısmeti açık olur. İşleri ve kazancı artar, problemleri düüzelir, huzuru ve neşesi yerine gelir.

Rüyada Toplu İğne Görmek

 

Rüyada toplu iğne görmek insanın içinne düşeceği sıkıntılı, zor ve meşakkattli bir duruma rivayet eder.

Rüyada Şırınga Görmek

Rüyada şırınga görmek hayırlara işaret etmeez. Sağlık sorunlarına, hayal kırıklıklarına, işlerin bozulmaasına, kazancın ve bereketin azalmasına tabir eder. Rüyada kendisine iğne yapıldığını gören kiimse önemsiz bir yaralanma ya da sağlık sorunnu ile karşılaşabilir.

Rüyada Çuvaldız Görmek

Bir erkek eğer gördüğü rüyada çuvvaldız görmüş olursa bu o kimsenin eeşinin kendisine bir kız çocuğu vvereceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören evli değilse gördüüğü rüyada gördüğü çuvaldız kendisi için biir yol anlamına gelmektedir. İş ya da tatil için giddilecek bir seyahate çıkmaya alamet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kusan Birini Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...