Rüyada İhtilam Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada ihtilam olmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri İhtilam Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları ihtilam olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ihtilam olmak, abdest almadan bbir işe girişmeye, bu şekilde namaz kkılındığının görülmesi ise dini vecibelerini yyerine getirmek için hac veya uumre gibi yolculuklara çıkılacağına işaret eddilir. Rüyasında kendisinin ihtilam olduğunu gören kimseenin ismi istemediği bir olaya karışır vee huzuru kaçar. İhtilam olduğu halde yıkanabilmek için ssu bulamadığını gören insan ise, hem maneevi hayatında, hem de işlerinde sıkııntılar ile karşılaşır.   Eğer şahıs rüyasında su buulur ise, bu kez de bütün aarzu etmiş olduğu ne var iise gerçek olur.

Rüyada Güzel Bir Kadın İle İlişkide Bulunmak

Güzel bir kadın ile girilen cinsell ilişki bireyin iyi ve sevindiren gelişmelerle hoşş zamanlar geçirmiş olacağına yorulurken, çirkinn bir kadınla ilişkiye girilmessi dedikodulardan dolayı zarar görmeye iişaret edilir. İlişkide bulunulan kadının bir anda errkek olduğunu görmek ise hayalini kurduğunuz isteklerinizin assla gerçekleşmeyeceğine tabir olunur. Kadının aniden bir hayvana dönüştüğünü göreen kimse ise o güne dek sahip ollduğu ne vara çok daha fazzlasını elde eder.

Rüyada Kötü Yola Düşmüş Bir Kadınla İlişkiye Girmek

 

Kötü yola düşmüş bir kadınla ciinsel ilişkiye giren kişi, gerçek hayatta haram mmala sahip olur ve kazancının daa bereketi kalmaz. Hem maddi kayıplar yaşar, hem dde aile saadeti kalıcı hasarlar alır. Bu kadın ile ters ilişkiye giiriliyorsa arzu edilen hiçbir şey gerçekleşmez, sahip olunann mal, mülk ne var isse hepsi yitirilir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören kimmse erkek ise bütün emelleri gerçek oluur ve iş konusunda da atıllımlar yapar. Rüyayı gören bir kadın ise, darlıık içinde, aksilikler ve sıkıntılar ile doluu günler geçirir, ancak rüyanın uyaarı mahiyeti de vardır. Kadınlar bu anlamda bu tip duurumlara düşmemek için tedbirli olmalıdırlar şeklinde dee yorulur.   Eğer şahıs eşiyle cinsel ilişkiyye giriyorsa, düşleri gerçek olur, tanımadığı birri ile cinsel ilişki yaşıyorsa dda toplumdaki bütün saygınlığı bir andaa silinir ve itibarsızlaşır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kuru Fasulye Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...