Rüyada İlaç Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada ilaç görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri İlaç ruya tabiri ve ruya yorumları ilaç rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ilaç görmek, düzgün karakterli, ağğır başlı, vakur, oturmasını, kalkmasını bilen, sözü dinleenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygulaarını da yok saymayan biir kimseye alamettir. İlaç daha ziyade rüyayı gören şahsıın kişiliği ile delalet eder. Rüyada ilaç görmek içi, dışı birr, kalbinin güzelliği ve iyiliği yüzüne yansımış, güzeel bir insana delalet eder. Bu insan toplumda iyi anılmasının yanıı sıra aynı zamanda çoğunluğun çok sevmiş oldduğu ve saygı duyduğu bir kimsee olarak değerlendirilmiş olur.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi, patronundann yıllık iznini koparmayı başaracak anlamınna gelir. Bundan sonrası rüyayı gören kişi içiin ver elini deniz, kum vee eğlence içeren yaz akşamları anllamına gelir. Bu değişiklik rüya sahibine ilaç ggibi gelecektir.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyasında ilaç içtiğini gören kişi, gerçekkten de üzüntülerine ve dertlerine şifa bulur. Kafasında kurup durduğu, kendi uydurup, kendii inandığı, saçma ve lüzumsuz düşüncelerinden kurtulur vve huzura kavuşur aynı zamanda çevresindekiilere de nihayet huzur verirr.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

 

Rüyada ilaç kutusu görmek rüyayı görenn kişinin mesele etmeyeceği, önemsiz bbir söze alamettir. Bu söz rüyayı gören şahsın sinirii bozmayı başaramayacak ve onu üzemeeyecek anlamına gelir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyasında ilaç istediğini gören şahıs çaresizz bir duruma düşecek ve çevresinde yaralaarını saracak gerçek bir dostunun olmmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak anlamınna gelir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yyaşamış olduğu çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıraacaktır.

Rüyada İlaç Satın Almak

Rüyada ilaç almak iki türlü tabiir eder. Eğer rüyayı gören ilacı kendisi ggidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikkbalinin parlak olacağına yorulur. Eğer ilacı bir şahıs kendisine sattıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar yaa da kaba bir tabirle yiyeeceği kazığa alamet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Ev Aramak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...