Rüyada İlgi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ilgi görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri İlgi ruya tabiri ve ruya yorumları ilgi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ilgi görmek, rüyayı gören bireyiin, uzun zamandan beri beraber olduğu hayırlı bbir kısmet ile hayırlı bir kararr alarak dünyaevine gireceğine, ççok güzel ve mutluluk verici bbu adım ile sevgi dolu ve ççok büyük bir huzura ereceği biir yuvaya sahip olacağınaa ve bu vesile ile kenddisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine alammet eder.

Rüyada İlgi Duymak

Pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ve ailee hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğiine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, ailee hayatı hakkında olarak alacaağı kötü haberlerden ötürü kendisini iişlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir durruma geleceğine ve hiç görmediği kaddar büyük ve ağırr bir sorun ile karşılaşmış olacağınna işaret eder.

Rüyada İlgi Çekmek

Rüyayı gören şahsın, çok sevmiş ollduğu ve değer vermiş olduğu sevgilisi ile evlillik kararı alacağına, sıkıntı ve soruun yaratan tüm kişileri hayattından çıkaracağına, çok zor zamanlar geçirseleer bile birbirlerinden ayrılmayacaklarına ve bir öömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacaklarrına tabir eder.

Rüyada İlgi Duyduğun Birini Görmek

 

Rüya sahibinin, gördüğü rüyada kendisine ilgii duyan insanın, gerçek hayatta da kendisine çook hayran olduğuna, tanışmak, konuşmak vve rüyayı gören insan ilee vakit geçirmek istediğine, eğer rüyyayı gören ilk adımı atarsa çok dahaa doğru bir şey yapmış olacağınaa, bu vesileyle kenndisini daha mutlu ve daha huzzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin öönünü açacağına işaret eder.

Rüyada İlgi Alaka Görmek

Uzun bir zamandan beri kalbini aşkaa kapatmış olan rüya sahibinin, karşısına çıkaacak bir kimse ile çok büüyük bir aşk yaşayacağına ve kıısa bir birliktelik döneminden sonra evvlilik kararı alarak yakın bir zamann içinde sevilen kimse ile ççok mutlu edici bir hayata merhhaba denileceğine işaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Harabe Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...