Rüyada İlişki Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada ilişki görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri İlişki ruya tabiri ve ruya yorumları ilişki rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ilişki görmek, rüyayı gören bireyyin doğru işler yapacağına, yetki ve söz sahiibi olacağına, önem arz eden vve büyük işlerin başına getirilleceğine, itibar göreceğine ve herkesin ttanıdığı kişi durumuna geleceğine alamet eder. Bunun yanı sıra rüyada ilişki görmeek daha pek çok şekilde yorumlanabilmektedir. Bu, daha ziyade rüyanın nasıl görüldüğünee bağlıdır. Çünkü ilişki rüyaları tek şekilde görüllmez.

Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyayı gören bireyin çalışmaları vesilesiyle öön plana çıkacağına, adından konuşulur olacağına, terfii edeceğine, böylece mesleğinde önem aarz eden aşamalar kaydedeceğine ve buunun doyumsuz hazzını yaşayacağına tabir eeder.

Rüyada İlişki Sırasında Kan Görmek

Daha önceki yorumlarımızda da kan rüyyalarının geçerli olmadığına vurgu yapmış olmakla beraber yyeniden belirtmek de yarar var kki rüyaya kan bulaşması, yaani bireyin gördüğü rüyada kanı görrmüş olması o rüyayı geçersiz kılmaktadır vee bireyin rüyasının hiçbir hükmü dde olmamaktadır.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

 

Rüyayı gören şahsın erkekse karısı ilee kadınsa kocası ile cinsel ilişki içine girdiğğini görmüş olması iyilik, hayır vee güzellik olarak kabul eddilir. Rüyayı gören insanın mubah olan yyollar, makbul olan mallar ve helal olan kaazanç dışında hiçbir şekilde harama, günaaha ve yasak olana meyiil etmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada İlişkiye Girememek

Rüyayı gören bireyin hayal kırıklığı yaaşayacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisinne yatırım getirecek işlerden istediği sonuccu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini vve kendine olan özgüvenini de yiitireceğine alamettir. rüyayı gören insanın şanssızlığı olarak kabbul edilir.

Rüyada Ters İlişki Görmek

Rüyayı gören insanın düşmanına galip ggeleceğine, rakiplerine karşı da üstünlük kazanmış olacağına ttabir edilir. rüyayı gören insan uykusunda kiminle terss ilişkiye girdiğini görmüş olursa o kimse üzerinnde söz sahibi olacak ve oona karşı gücünü ve zekâsıını ispat edecek anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Zülfikar Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...