Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada incir ağacı görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri İncir Ağacı ruya tabiri ve ruya yorumları incir ağacı rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada incir ağacı görmek, servete vve zenginliğe kavuşmaya fakat geldiği yeeri de hiçbir zaman unutmamaya vee inkâr etmemeye rivayet eder. Rüya sahibi, yıllarca emek harcayarak, saabırla ve tırnakları ile kazıya kazıyya geleceği patron koltuğunda fakirlik günleriini unutmadan, hayatı boyunca yokluk içindee olan düşkün kimselere hayır yappacaktır. Rüyada incir ağacı görmek, rüyayı görenn için aynı zamanda da dualarıını ve iyi dileklerini eksik etmeeyen bir kişiye delalet eder. rüyayı gören kimsenin yaptığı hayrı hatırlayann ve ona vefa borcunu öddemek için her gün iyi duallar eden bir kimsenin varlığına delaalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek

Uğursuzluktur. rüyayı görenin kendi kısmetine kendisinin manii olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada incir ağacı kesen şahıs iiçin kendi bindiği dalı kesmek deyimi kuullanılır. Yani rızkının geleceği bir kapıyı kendii eli ile kapaması anlamına gelmektedir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek

Rüya sahibinin kendisine çok emek verenn, fedakârlık yapan ve hayrı dokunan bir kişiyye karşı vefasızlık ve nankörlük etmessine delalet eder. rüyayı gören şahıs bu insanın değğerini ancak onu kaybettikten sonra anlayacak anlamına geliir.

Rüyada İncir Yemek

 

Rüya sahibinin oturarak kazandığı paraya iişaret eder. İncir yemek, zevki sefa içinde yaşaamaya, rızıksız ve işsiz kalmamaya alamet eder. rüyayı gören insan şanslı kullar aarasındadır ki Allah tarafından her daim kendisine açılaccak temiz bir kapı vardır şeklindee yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek

Bol rızık ve hayır görmek iile rivayet eder. rüyayı gören şahıs işlerinde başarıya ulaşşacak ve iyi paralar kazanacak anlamınaa gelir. Bu rüya hastalar için sağlık bulmmaya, dertliler için esenliğe kavuşmaya rivvayet edilir.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Karlı bir yatırım yapmak ve ppek çok başarılı iş adamları ile bir araaya gelerek büyük bir iş içiin ortak hareket etmek şeklindee yorulur.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Mekke Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...