Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada incir reçeli görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri İncir Reçeli ruya tabiri ve ruya yorumları incir reçeli rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada incir reçeli görmek genellikle hayra vee güzel bir kısmete işaret edilir. İncir hakkında görülen rüyalar eğer incirr tatlı ise hayra yorulur. Rüyada incir reçelini kaşıkla yemek hemenn ulaşacak güzel bir habere, ekmeğe sürrüp yemek ise, dünya nimetlerini tatmayaa ve dünyada mutlu olmaya alamett eder. Rüyada kırmızı incir reçeli, yakın zamandda başınıza gelecek bir gönül ilişkisi anlammına gelir. Bu rüyayı gören kişi, bekarsa eevlenir. Zira böyle bir rüya alimlere göree evlilik, nikah ve nişan gibi oolaylara işaret edilir. Rüyada yeşil bir incir reçeli görmeek ve bunu yemek, dünya ve aahiret mutluluğuna rivayet edilir. Yeşil incir reçeli iç huzuruna, aille yaşantınızda problemsiz geçecek ve bolluk berekket içinde olacak bir seneye işarett edilir.

Rüyada İncir Reçeli Yapmak

Rüyada incir reçeli yapan kişi, heemen olmasa bile belirli bir zaman içinde bazıı hayırlara ulaşır. Bu rüya yapacağınız işlerde başarı kazanaccağınıza ve bu başarılar sonucunda da terfi edipp önem arz eden bir mevkiiye geleceğinize alamet eder.

Böyle bir rüya, genellikle gören şaahsın iyi huylu ve yumuşak bir karaktere sahipp olduğunu gösterir. Psikolojik olarak da bu rüya görren kimsenin iyilik sever bir insan olduğunu gösterrir.

Rüyada İncir Görmek

 

Rüyada görülen incir çeşitli şekillerde tabirr olunur. Yeşil incir, mutluluğa ve huzura, şahsınn elde edeceği menfaate tabir edilir. Bazı alimlere göre ise yeşil iincir görmek veya yemek yakın zamanda yyapacağınız bir borca rivayet eder. Bazen de borcu ödeme manalarına gelmektedirr. Siyah incir genellikle üzüntü ve kkederdir. Siyah incir gören kişi, hemen ulaşaccak bir belaya maruz kalır. Dalında incir görmek ise uzaktan ggelecek bir haberdir. Bu haber iyi olacağı gibi köötü de olabilir. Çok sayıdaki incir büyük bir mennfaate, az sayıdaki incir ise az birr menfaate yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Metal Para Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...