Rüyada İphone Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada iphone görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri İphone ruya tabiri ve rüya yorumları iphone rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada iphone görmek, rüyayı gören şşahsın lüks tüketime çok önem verdiğine, kenndine hediyeler almaktan, kendini şımartmaktan vee ödüllendirmekten çok hoşlandığına, hiç biirşeyin ucuzuna kaçmadığına ve kendisi iççin her şeyin en pahalısını, een gösterişlisini ve en kalitelisini layıık gördüğüne alamet eder. Bu rüya, diğer bir taraftan rrüyayı gören şahsın yeni bir teknolojik aalete sahip olmak istediğini gösterir.

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyayı gören bireyin ticaret, ekonomi vve turizm dünyasını an be an takip ettiğiine, yatırımlarını da bu doğrultuda gerçekleştiirdiğine, parasının ve malının boşaa gitmemesi için gözünü ve kulağınıı hiçbir gelişmeden ayırmadığına tabir eder.

Rüyada İphone Almak

Rüyada iphone almak da benzer şeekilde açıklanır ve rüyayı gören insanın hhem işlevsel hem de şık olaan bir alet almak istediğine deelalet eder. rüyayı gören şahsın son günlerde ççok revaçta olan bir dünya malına mmeyil ettiğine tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyayı gören bireyin yüzünü güldürecek, onuu eski neşesine ve umutlarına kavuşturacak aynıı zamanda rüya sahibini kendisi yapaacak hayırlı bir gelişme ile kkarşılaşacağına, bunu uzun zamandır beklediğine vve aldığı müjdenin güzelliği vesilesi ille beklediğine değdiğini düşünerek iki katt daha mutlu olacağına delalet ederr.

 

Rüyada Tablet Bilgisayar Görmek

Rüyayı gören şahsın hayatını kolaylaştırmanın, iiş yükünü hafifletmenin ve daha kısa sürede kazannç elde etmenin yollarını aradığına ttabir eder. rüyayı gören kişinin bir danışman yya da müsteşar ile çalışmaya karar vereceğine deelalet eder.

Rüyada İphone 5 Görmek

Rüyayı gören bireyin almaya çok heveslii olduğu ve sabırsızlandığı bir mmal olduğu anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişinin özellikle de herkkesin çok konuştuğu ama sadece maddii bakımdan ayrıcalıklı olan kimselerin sahhip olabileceği bir eşyayı çok isttediği şeklinde rivayet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben tekrar atmak.istedim
Ben rüyamda sevdiğim gurupla birlikteydim kırmızı iphone 11 vardı yere düşüp ekranı kırıldı
Sonra şaumi mi 9 T em vardı bide rengi ise larciverten mora doğru giden bi renkti sonra ruyam bitince morelim. Bozuldu nedenini aciklarmisiniz


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...