Rüyada İstediğini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada istediğini görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri İstediğini ruya tabiri ve rüya yorumları istediğini rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada istediğini görmek, rüyanın niteliğine, yyani insanın gördüğü rüyada neyi istediğini görmeesine bağlı olarak değişmektedir. Bu tarz rüyalarda, her rüyanın aayrı yorumu bulunur. Örneğin rüyayı gören kimse aslında kendiisinin gerçekte sahip olduğu bir şeyden uuykusunda yoksun olduğunu görür ve onuu imkânı olmayan, darlık ve geççim derdi çeken birinden istediğini görmüşş olursa rüyayı gören şahsın günnahkâr olacağı bir iş yapacağına işarret eder.

Rüyada Boşanmak İstemek

Rüyayı gören şahsın çevre ve messlek değiştireceğine yani rüyayı gören iinsanın hayatında köklü yenilikler meydana ggeleceğine alamet eder. Görev nedeni ile şehir ya daa ülke değişikliği yapmaya işaret eeder.

Rüyada Su İstemek

Pek de iyi düşünceleri olmayan, arrada laf getirip götüren ve insanlaarı birbirine düşürmekten keyif alan birr kimsenin varlığına yorulur ve rüyaayı gören kimsenin etrafındaki kimselere diikkat etmesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Helallik İstemek

Rüyasında helallik istediğini gören şahsın hayattaan yana çok büyük bir arzussu olduğu, sebat etmesi, inanması, çalışmaası ve mücadeleden vazgeçmemesi halinde onna mutlaka kavuşacağı anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişi için mutluluk verecekk gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

 

Ya da; rüyayı gören insanın uyykusunda birinden ne olduğu fark etmeksizin bir şeey istediğini görmesi, o kimsenin rüyanınn tam aksine, kimseye muhtaaç olmamak ve kendi ayakları üüstünde durmak için çabaladığına alamet eder.

Rüyada Dua İstemek

Feraha ermeye, düze çıkmaya, esenliğe vee gönül hoşluğuna kavuşmaya, işlerde başarı elde ederrek terfi etmeye, hastalıklardan, korkulardan vve şüphelerden kurtulmaya ve hhuzuru bulmaya delalet eder.

Rüyada Para İstemek

Hayırlara alamet eden bir rüya değğildir. rüyayı görenin üzülmesine, ağlayıp sızlamasına vee dövünmesinde neden olacak musibetli bir ddurumun ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Kişi, evden çıkmak istemeyeceği, dalgın, ddüşünceli ve mutsuz olacağı günler yaşayacak aanlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Petek Bal Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...