Rüyada İstemeye Gelinmesi

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada istemeye gelinmesi ne anlama gelir? islami rüya tabirleri İstemeye Gelinmesi ruya tabiri ve rüya yorumları istemeye gelinmesi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada istemeye gelinmesi, insanın elde edeceeği bazı fırsatlardır. Bu rüya gören insan için özelliklle ticaret hayatında başarılı olma ve biirtakım sıkıntılardan kurtulma manalarına gelmektedir. Rüyada bir kızın kendisini istemeye gelldiklerini görmesi, yakın zamanda kısmetinin açılarak evlenmesinne alamettir. Evli bir şahıs için bu rüyya aile hayatında baş gösterecek bazı huzursuzzlukların daha sonra tatlıya bağlanmasına rivaayet eder. Rüyada isteme gelen kimselere olumlu yanııt vermek yakın zamanda yeni bir meeslek edineceğinize veya iş değişikliğinde bulunacağınnıza açıklanmaktadır. Olumsuz yanıt vermek ise elinize geççecek fırsatları değerlendiremeyeceğin anlamına gelmektedir.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Rüyada görücüye çıkan kişi, çok fırsaat içinden bir tanesine karar vermek zorunda kkalır. Bu rüya kimsenin başına gelecek ggüzel olaylara ve hayırlı hadiselere de alamettir. Rüyada görücüye kahve yapan kimse, baaşarıları ile takdir toplar ve etrafından saygı ggörür.

Rüyada Görücü Görmek

 

Rüyada kendisine görücü geldiğini gören şaahıs ya iş yaşantısında önem arz eden birr atılım yapar ya da buu rüya yakın zamanda evlenmeyye ve düğüne delalettir. Görücü rüyaları kimsenin elde edeceği hhayırlara yorulur. Bu hayırlar özel hayatınızda olabileceği gibii iş yaşantınızda da olabilir. Rüyada bir kimse kendi kızına heerhangi gir görücünün geldiğini görürse, bu rüya kızınıı yakında evlendireceği anlamına gelir. Eğer böyle bir rüyayı evli birr kimse görürse geçimini kolay bir şekilde kazanaacağına yorumlanır. Rüyada zengin ve iyi görücü dünnya hayatında güzel bir yaşama ve uzun öömre delalet ederken; fakir ve kkötü bir görücü ise yyaşayacağınıza bazı sıkıntılara alamet eder.

Özellikle bekar kimseler için bu rrüya genellikle evlilik isteğini yansıtmaktadır. Böyle bir rüyayı gören şahıs içç dünyası içerisinde yalnızlık çekmekte olup, bu yalnnızlığın bitmesini arzulamaktadır. Rüyada görücü görmek bazen de aşşık olma isteğinizi yansıtır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kütük Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...