Rüyada İtilmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada itilmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri İtilmek ruya tabiri ve rüya yorumları itilmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada itilmek, hayra yorulmaz ve şahsınn hiç ummadığı birinden alacağı kötü bir darbeyee işaret edilir. birdenbire kavgalara, bireyin kuyusunu kazan inssanlara ve çok sayıda düşmana da yorulan rüyaa, bireyin fikirlerini herkese paylaşması ssonucu önem arz eden biir projesinin ya da düşüncesinin çalınacaağını da tabir eder. Çok sevilen, her sıkıntının paylaşıldığı, peek çok sırrın verildiği yakın bir arkadaşla ssudan bir nedenden ötürü başlayacak tartıışmanın çok fazla uzayacağına vve giderek iki yakın dost yyerine, neredeyse kanlı bıçaklı insanlar haline gelineceğğine tabir olur. rüyayı gören insanın özel hayatını başkaa birilerine paylaşmakta sakınca görmeyen, işgüzar, ağzı laff yapan ve dedikoduyu seven yakıın bir akrabanın açacağı sıkınttıları da bildiren rüya, büyük yanıılgıların, yaşanacak hayal kırıklıklarının da tabiridir. Anne ve babadan görülmeyen ilginin, evlli kimselerin eşleriyle bir türlü huzurlu bir birrlik yakalayamadıklarının da işareti olan rüüya, huzursuz geçecek bir yyaşantının da habercisidir.

Rüyada Uçuruma İtilmek

Büyük bir düşmana yorulur ve kiimsenin hayati tehlikesi olan bir kötülükle karşıı karşı tarafa kalacağına yorulur. Sahip olunan düşmanların bireyin her adıımını izlediklerini, yakın zamanda bir açık bullarak bireyin üstüne gideceklerine ve öözel hayatlarını deşifre etmek suretiyle manevii anlamda önem arz eden zararllar vereceklerine de alamet eder.

 

Rüyada Otobüste İtilmek

Hevesle başlanan bir işten yenilgiyle ayrıllmak ya da aradığını bulamamak aanlamına gelen rüya, bekar insanlar iiçin de bir türlü karşı cinstee aradıklarını bulamayacaklarını, aşk konusunda aşşırı ısrarcı davranmalarının kendilerine sadece zzarar vereceğini alamet eder. Her yeniliğe koşmak yerine daha sakkin ve sabırlı hareket etmek gerekttiğinin altını çizen rüya, sahip olunnan yeteneklerin bilincine vararak, boyundan büyüük işlere kalkışmamanın daha doğru olacağıını da tabir eder. Ev içinde huzursuzluk çıkaran bir yyakına, ilgi göstermeyen eşe, söz dinleemeyen çocuklara da işaret edilir.

Karşı cinsin kişiye devamlı soğuk davraanması sebebiyle kendisini suçlayan, özel hayatında isteediği gibi bir ilişki yaşayamadığı iiçin devamlı başkaları gibi olmaya çalışmmanın ve doğallıktan uzak, sahte birr kimliğe bürünmenin işaretidir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sivilce Sıkmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...