Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada köpekbalığı görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Köpekbalığı ruya tabiri ve ruya yorumları köpekbalığı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada köpekbalığı görmek hain, içten paazarlıklı, gizliden ve içten içe kıskançlık edip diiş bileyen ve art niyetli kkişilere işaret eder. Rüyasında köpek balığı gören kimsenin çevresindde böyle kimseler var demektir ve bu rüya,, bireyin etrafındaki kişilere kayıtsız şartssız güvenmemesine rivayet eder.

Rüyada KöpekBalığı Öldürmek

Rüyada köpekbalığı öldürmek tek şekilde taabir edilmez. Rüyasında köpek balığı öldüren kimse zaffer kazanacak diye yorumlanır iken aynı zaamanda haksız kazanç elde eden insann olarak tabir eder.

Rüyada KöpekBalığı Yemek

Rüyada köpekbalığı yediğini gören şahıs biir rakibini ya da düşmanını gerii püskürterek bir işten alnının teeri ile büyük bir karla çıkkacak anlamına gelir.

Rüyada köpekbalığı gören şahsın rüyası, arkkadaşlık yaptığı insanları ve sırdaşı olarak görmmüş olduğu dostlarını yeniden değerlendirilmesi gerrektiğini ifade eder. Rüyada köpek balığı gören kimse kendiisine dokunacak ya da içine dert oolacak sözler de işitebilir. Köpek balığı bir de güçlü, kasllı, kodaman diye adlandırılacak kadar zengin birr kimseye tabir eder. Bu insan burnu büyük ve kibirlli kimsedir, korumasız ve şoförsüz de gezmeez.

 

Rüyada KöpekBalığı İle Yüzmek

Rüyada köpekbalığı ile yüzdüğünü gören insann iş dünyası içerisinde çok dişli birr rakiple mücadele edecek ve bbu kişiyle aynı işe talip olaccak, o işi alabilmek için dde sıkı bir rekabete girecek anlaamına gelir.

Rüyada KöpekBalığı Saldırması

Bir kimse kendisine köpekbalığının saldırdığını göörürse, düşmanları tarafından bir kötülük görecek ya dda bir iftiraya uğrayacak anlamına ggelir.

Rüyada KöpekBalığı Avlamak

Rüyada köpekbalığı avlayan kimse için iiyi şeyler söylenmez. Bu insan bir türlü elindekiyle yyetinmeyi başaramayan, gözünü para hırsı büürümüş şahıs olarak tabir eder. Bu şahıs mal, mülk sahibi ollmak için gözünü karartmış kimsedir vve her şeyi yapabilir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Ev Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...