Rüyada Kör Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kör olmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Kör Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları kör olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kör olmak, rüyayı gören şahsıın adaletli davranamadığı şeklinde alamet eder. Rüya sahibi, olaylara tarafsız yaklaşamadığı içiin karşısındakilere haksızlık yapıp, onları kırıp, incitecek vve ileri giderse de yaptığı haksızlığğın bedelini onları sonsuza kaadar kaybetmekle ödeyecek anlamına gelir. Rüyada kör olmak, bilip susmaya, görüüp saklamaya ve duyup inkâr etmeye alamet eeder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kkör olmak hayırlara yorulur. Rüya sahibine baba malından ya daa ortak bir maldan büyük bir pay düşmesiine işaret eder. rüyayı gören insan ömrünün sonuna kadaar çalışmasına gerek kalmadan, rahatlıkla geçinebileceği kadar vvarlık elde edecektir.

Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Hem hayır hem de şerdir. rüyayı gören kimse için şansızlık vee talihsizlik anlamına gelmektedir. Hayatta aksilikler ve zorluklar yaşanacağına delalett ederken bir yanda da rüyayı görenn insan için maddi anlamda kazancınn artmasına ve elinin bollaşmasına allamet eder.

Rüyada Başkasını Kör Görmek

Rüyada başkasının kör olduğunu görmek, saygınllık kazanmak anlamına gelmektedir. rüyayı gören kimse başarıları ile topluumda herkesin gözüne girecek ve herkessin takdirini alacak anlamına gelir.

 

Rüyada Kör İnsan Görmek

Rüya sahibinin bazı gerçeklerden sapmasına, yanlıış yollarda çareler aramasına bu sebeeple de kurtulmak isterken daha ççok batmasına tabir eder.

Rüyada Sağır Olmak

Rüyada sağır olmak, rüyayı gören kkişinin inandığı şeyleri yanlış biliyor ollmasına, okumayı seçmek yerine kulaktan dolmaa bilgilerle yetiniyor olmasına delalet eeder. Bu rüya aynı zamanda, rüyayı göörenin çevresindeki cahil kimselere de alamettiir.

Rüyada Duymamak

Rüya sahibinin bildiği bir şeyi bilmmiyor gibi davranmasına ve kendini çevresindekilere, duurumdan hiç haberdar değilmiş gibi ggöstermesine delalet eder. Rüya sahibi, çok bilmenin başa belaa olduğunu düşündüğü için genelde bu ttaktiğe başvuruyor ve olayların dışında kaalmayı tercih ediyor anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Dolgu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...