Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada küpe kaybetmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Küpe Kaybetmek ruya tabiri ve ruya yorumları küpe kaybetmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada küpe kaybetmek, insanların tavsiyelerine, uyarılarınna kulak asmamak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, yanlış işler yaparken bazıı şeylerin farkına varamayacak ancak etrrafındaki kişilerin dikkatli olması yönündeki uyarrılarını önemsemeyecektir. Bu sebeple yapacağı hatalardan kendisi sorumluu olacaktır. rüyayı görenin yapacağı hataların telafisi olmayacakktır. Ciddi zararlar gerçekleşebilir, bu nedenle rüyya sahibinin dikkatli davranması gerekmektedir.

Rüyada Küpe Düşürmek

Rüyada küpe düşürdüğünü gören kimse, insanlarınn yanlış yönlendirmesi ile hatalar yapacakktır. Kendisine akıl veren kimselerin beceriksizliğinin cezaasını rüyayı gören kimse çekecektir. Ya da kendisine haber veren inssanlar olacaktır. Bu gelen haberlere göre hareket edileceek ancak yine yanlış işler yapılacakktır. rüyayı gören kimsenin o şahıslara oolan güveni de azalacaktır.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, mal veeya para kaybı manası taşır. rüyayı gören iş hayatı içerisindeki basireetsiz davranışları ile ticari hayatını zedeleyecek işler yapacaktıır. Sonunda istediği sonucu alamayacak ve yatırdıığı para veya ipoteklettiği malını kaybedecektir. Maddi açıdan zor günler geçirecek vve tekrardan kendisini toplaması zor olacaktır. Kaybettiği paranın değerinin fazla olması telafissini güçleştirecektir.

 

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, rüyayı gören kiişinin çevresindeki insanların tavsiyelerini daha önemsemesi gerrektiğini ifade eder. Yanlış yapmaktan korkacak ancak insanların kenddisine vereceği tavsiyeler rüyayı görenin hata yaapma olasılığını ortadan kaldıracaktır. rüyayı gören kimse yaşadığı olayların hepssinden birer ders çıkarmalı ve bundan sonnra atacağı adımları buna göre attmalıdır.

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulan kimse, bilgisini arrtırır. Kazandığı bilgileri doğru şekilde kullanarak, parçalarrı birleştirerek bir sonuca ulaşması ggerekecektir. Rüyada küpe bulduğunu gören kişi kaddın ise, görücü usulü evlenir. Ancak evliliği güzel olur ve eeşi tarafından kötü davranışlarla karşılaşmaz. rüyayı gören kimse erkek ise, dünyyanın gerçeklerini görmeye başlar ve teecrübe kazanır.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Yalan Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Gumus renginde sallanan kupe gordum ama kupelerden biri balkon gibi biyerden asagiya düsüyo bakiyorum goremiyorum ve aglamaya basliyorum ayakkabilarimi giycem onlarinda kayboldunu gördüm. Simdiden teşekkürler.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...