Rüyada Kürtaj Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kürtaj olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kürtaj Olmak ruya tabiri ve rüya yorumları kürtaj olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kürtaj olmak, iyi değildir, uğursuzzluk ve melanet anlamına gelmektedir. rüyayı gören şahsın yatağa düşmesi şekklinde alamet eder. Ağız tadının kaçması, işlerin aksaması, bbir takım problemlerin ve aksiliklerin baş gösttermesi ile yorulur. Rüyada kürtaj olmak hayra alamet değildirr. Halsizlik, yorgunluk, bitkinlik şeklinde tabir eddilir. Huzurun ve mutluluğun bozulacağı, uzun süree çözümsüz kalacak problemlerin baş göstereceği ilee alamet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenen kişi, yenii kişilerle tanışacak ve mutluluğa seebep olacak olaylar yaşayacak anlamına geelir. Yani bu rüya mutluluk anlamına gellir ve bireyin manevi duygularının yüksseleceği ile açıklanır. rüyayı gören romantik günler yaşayacaktır.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek               

Rüyada kürtaj olduğunu görmek büyük birr yanılgı ve gaflet içine düşmeye dellalet eder. rüyayı gören şahsın bir şahıs hakkındaa ya da bir iş hakkında olaarak sonradan kendisini hayal kırıklığına uğratacaak bir öngörüde bulunup, bu dooğrultuda hareket edeceği şeklinde yorulur. rüyayı gören kişi bu kez hisslerinde haklı çıkmayacak anlamına gelir.

Rüyada Bebek Aldırmak

 

Rüyasında bebeği zaruretten dolayı aldırdığını göreen kimse çektiği bütün çileden, dertten ve yoklukktan kurtulur, eli bolluğa kavuşur vee huzuru da yerine ggelir derler. Gelecek günler rüya sahibine şan vve güzellik getirecektir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek kadın vve erkek için farklı anlamlar ifade eeder ve değişik şekillerde alamet edeer. Kadının gördüğü rüyada hamile olduğunu görmmüş olması mubahtır ve şans anlamına ggelmektedir. Erkek için talihsizlik olarak değerlendirilir, kısmetsizliik ve şansızlık şeklinde alamet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, sevinç yaşşamak anlamına gelmektedir. rüyayı görenin dertten ve kederden uzaklaşacağğına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına alameet eder. Müjdeli ve sürpriz bir gelişme yaaşanacağı ile işaret eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kocanı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...