Rüyada Kütük Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kütük görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kütük ruya tabiri ve rüya yorumları kütük rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kütük görmek, işlerinden yana hayıır bulmaya, kar ve kazanç eelde etmeye, ağız tadına, keyfe, ssevince, sağlığa ve mutluluğa kavuşmaya iişaret eder. Genel anlamıyla maddi konularda güç kazanmayya, işini büyütmeye, ticarette ehil kimsee olmaya ve bu vesile ille pek çok yeni gelir kkapısı aralama şansı yakalamaya yorumlanır. rüyayı görenin mutluluktan yana payına düüşene kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kütük Taşımak

Rüyada kütük taşımak, rüyayı görenin maal ve para elde edeceğine, bolluğa vve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağğına, şansının ve kısmetinin yaver gitmmiş olacağına işaret eder.

Rüyada Kütük Kırmak

Rüyasında kütük kırdığını gören kimsenin yyükü hafifleyecek, işleri açılacak, borçları azalacak, üzüntüssü ve derdi bitecek, gözyaşı kkuruyacak ve hayatından yana bundan böylle şansı dönecektir diye rivayet ediilir.

Rüyada Kütük Kesmek

Rüyada kütük kesmek, zafer elde etmeyye rivayet eder. Rüyayı gören bireyin, çok zor bbir işin üstesinden gelmesine ve bu vesilee ile rakiplerine karşı ezici birr güç elde etmesine delalet ederr. Kem gözlü, fesat ve çıkarcı şahıslarrdan uzaklaşmaya alamet eder.

 

Rüyada Kütük Yığını Görmek

Rüyada kütük yığını görmek ya dda bir yerde üst üste yığılı kütük görrmek çok hayırlıdır ve dünya mmalının artmış olacağına işaret ederr. rüyayı gören şahsın yaşam standartlarının aartacağı, daha lüks bir evde yaşamaya başlayacağı vve ikinci bir iş kuracak kadarr sermaye elde edeceği aanlamına gelmektedir.

Rüyada Ağaç Kütüğü Görmek

Rüyada ağaç kütüğü görmek, hiç hhayırlara alamet etmez ve iyi manaalara gelmez. Büyük uğursuzluk olarak kabul edilir vve rüyayı gören insan için çook büyük bir musibetin yaşanacağına, haayatının olumsuz yönde değişmiş olacağına vee bireyin geçmişteki günlerini arayacağına rivayeet edilir. Bu rüya, yaşanacak kötü bir olaay sonrasında bundan böyle hiçbir şeyiin eskisi gibi iyi olamayacağına yyorumlanır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Haşhaş Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

En fazla 4-5 yuvarlak Agac kütügü yanyana ve üstüste yigilmis kahve rengi ve disi dalgali bir sekilde gördüm ve ailecek bakip ne güzel degilmi diyoruz. Digerleri Pek begenmesede Ben Bayagi hayran kaliyorum. .


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...