Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kırmızı ruj sürmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kırmızı Ruj Sürmek ruya tabiri ve rüya yorumları kırmızı ruj sürmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kırmızı ruj sürmek, kadın içinn iyi bir eş olarak, eeşine güzel hareketlerde ve davranışlarda bullunmasına ve kadın için çekiciliğe vve güzelliğe işaret edilir. Rüyasında dudağına kırmızı ruj süren kkadın eğer bekarsa yakın zamanda istediğii gibi birisi ile evlenir vee mutlu olur. Böyle bir rüya sizi çok ssevecek ve hayat boyu size ssadık kalacak bir eşinizin olmasına alameet eder. Evli kadınlar içinde bu tabir kkocaları için geçerlidir. Bir erkeğin dudağına kırmızı ruj ssürmesi, değer kaybetmesine, itibarsızlaşmasına, kendisinden bekklenmeyecek davranışlarda bulunmasına delalet eder. Rüyada ruj süren kimse, yeni biir gönül ilişkisine girer; çünkü bbu rüya aşık olmaya da yorumlanabilmekteedir.

Rüyada Renkli Ruj Görmek

Rüyada görülen ruj genellikle rengine gööre yorumlanır. Kırmızı entrikalarla dolu bir gönül ilişşkisine, çok fazla âşık olmaya vee sevilmeye tabir edilir. Sarı ruj kısa süreli bir rahhatsızlık geçirmeye, soğuk algınlığına ve depreesyona; yeşil ruj fıtratınızı değiştirmenize, yenni bir başlangıç yapmanıza, manevi anlamdda kendinizi geliştirip dünyevi zevklerden uuzaklaşmaya; mor ruj, iş hayatında öönem arz eden gelişmelere; mavi ruuj, hamileler için güzel bir kızz çocuğuna veya bekarlar için yakındda evlenip çocuk sahibi olmaya alaamet eder.

 

Rüyada Ruj Satın Almak

Rüyada ruj satın alan kişi, hayatınnda yeni bir sayfa açarak özellikle özel yaşammında birtakım değişikliklere gider. Rüyada satın aldığı ruju sürmek, evliller için mekan değişikliğine, hayatlarında gerçekleşecek önem aarz eden gelişmelere; bekarlar için mutlluluğa, huzura, evlenmeye veya niişanlanmaya alamet eder.

Rüyasında kırmızı ruj süren kişi, etraffına neşe saçan, güler yüzlü, arkadaşları ile iyyi geçinen ve epey sosyal, süüsüne ve zevkine düşkün, kııyafete ve kozmetiğe para harcayan hhayat dolu bir kimsedir. Bu rüya iç dünyanızdaki renkliliği, dollu doluluğu ve yaşama sevincini yansıtmaktadır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Üzüm Toplamak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...