Rüyada Kısır Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kısır görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kısır ruya tabiri ve ruya yorumları kısır rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kısır görmek, hane içerisindeki keeyfin, ağız tadının ve mutluluğun yerinde olduğu şekliinde tabir eder. rüyayı gören kimsenin ailesiyle beraber afiyettte olduğuna rivayet edilir. Geçim sıkıntısına düşmeden, alım sıkıntısı yaaşamadan yani maddi zarara uğramadan geçirilecek olan biir ömre alamet eder. kimsenin neşesinin her daim yerinde olacaağı ve büyük problemlerinin olmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bulgur Kaynatmak

Rüyada bulgur kaynatmak evde bayram haavası yaşatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına vee bu sevinçli olayı paylaşmak iççin kutlama yapılacağına rivayet eder. Aynı zamanda işlerin yolunda gitmesi vve kazancın da yerinde olması şekliinde tabir edilir.

Rüyada Kısır Yoğurmak

Rüyada kısır yoğurmak, rüyayı gören insanınn kazancını ve rızkını kolay yollardan çııkardığına rivayet eder. kimse ekmek parasını çıkarmak için çook yıpranmadan, uzun süre mesai harcayıp, uykkusuz kalmadan rahat bir şekilde ççalışıyor, hakkını da alıyor anlamına ggelir.

Rüyada Kısır Yemeği Yemek

 

Rüyada kısır yemeği yemek, bütün zorluklarrın ve dertlerin bitmesi anlamına gelmektedir. rüyayı gören kimse çektiği zahmetten kuurtulacak, üzüntülü günlerini geride bırakacak ve hayata daaha umutlu bakacak anlamına gelir. Rüyada kısır yemeği yediğini gören kişiiyi, yarınlarda güzel şeyler bekliyordur ve hayat illeride kendisine hem kazançtan hem dde mutluluktan yana olabildiğince cömerrt davranacaktır diye yorulur.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüyayı görren insanın hayatta hiçbir zaman işsiz ve ekmekssiz kalmayacağı anlamına gelmektedir. Kişi, ekmeği bol olması dolayısıyla heer gün şükreden biridir ve bu vesileyle hhak tarafından açlık veya kıtlıkla cezalandırrılmayacağına inanılır.

Rüyada Kısır Yapmak

Rüyada kısır yapmak, rüyayı görenin stress atmak ve kafa dağıtmak iççin kendisini meşgul eden, gönlünü dee hoş tutan bazı aktiviteler geerçekleştirmesi ve bir takım organizasyonlara katılaarak keyifli saatler geçirmesi şekline yorulurr.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Rüya Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...