Rüyada Kıyamet Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kıyamet görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kıyamet ruya tabiri ve rüya yorumları kıyamet rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kıyamet görmek güçsüzün güçlüden öfkesiini ve hakkını almasına, adaletin ve hakkınn yerini bulmasına, zalimlerin insafa gellmesine alamettir. Rüyada kıyamet görmek bunlarla sınırlı değğildir. Savaşa, toplumların birbirine düşmesine, ortalığın muharebbe kalabalığına dönüşmesine ve haklıların haksızlardan heesap sormasına, kötü ve nahoş olaylaarın baş göstermesine delalet eder.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü gören bireyin rüyaası kendisine kötü düşüncelerinden ve köötü alışkanlıklarından vazgeçmesi için bir uyarıı olduğu şeklinde işaret eder.

Rüyada Kıyamet Suresini Okumak

Rüyada kıyamet suresini okuyan insanın ççok muhterem ve iyi bir mümin olduğu yyorumu yapılır. rüyayı gören kişi gönlü zengin vve eli açık biridir, darda olanların yardımına koşaar, aç kalmış kimseleri doyurur vee Allah yolunda hep güzell işler yapar.

Rüyada Arafat’ta Bulunmak

Bir insan rüyasında kendini Arafat meydanınndan görmüş olursa eğer bir yola çıkacaak ve bir yere seyahat edeecek anlamına gelir.

Rüyada Amel Defteri Görmek

 

Rüyada amel defterinin görmek rüyayı göreen şahıs için hayırlıdır. rüyayı gören şahsın ahiret hayatında aazap çekmeyeceği, kendisini ahiret hayatında iiyi şeyler beklemiş olduğu ve Allah’ın izni ile hayattayken yaptığı ggüzel ammeler vesilesiyle iyilik göreceği anlaamına gelmektedir.

Rüyada Kıyamet Alametlerinden Birini Görmek

Bir kimse eğer gördüğü rüyada kkıyamet alametlerinden bir kişinin ortaya çıktığını görmüş oluursa rüyasının anlamının, yaptığı hayır işlerinni devam ettirmesi olduğu tabiiri yapılır.

Rüyada Kıyametin Kopmasını Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek bir toplluma ait insan yığınının bazı kötülükler vve haksızlıklar yaparak adil olmaktan uzakllaşacağına alamet eder. Rüyada kimse kıyametin sadece kendisi iiçin koptuğunu görürse, o şahıs vefat edder. Bir şahıs rüyada kıyametin sadece beelli bir coğrafyada ya da belli üllke topraklarında koptuğunu görmüş olursa rrüya sahibinin hak yolunda yaptığı hayyırlara ve sevaba alamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sevişmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...