Rüyada Kız İsteme

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kız isteme ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kız İsteme ruya tabiri ve ruya yorumları kız isteme rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kız isteme, alınacak yeni karaarlar vesilesiyle çok güzel gelişmeler yaşşanacağına, insanın pek çok açıdan kendiisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, aileesi ve arkadaşları ile çok huzuurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulur. Kız isteme iş değişikliği anlamına dda gelir ve insanın sahip olacağğı yeni işinin ona bol kazançç, yüksek gelir ve daha iyyi bir yaşam sağlayacağına da deelalettir. Bu rüya aynı zamanda var oolan ve bir türlü yoluna girrmeyen sıkıntıların, ruhsal bunalımların, kırgınlıkların, küslüklerinn ve kişiye rahatsızlık veren hher türlü problemin sona ereceğinin dde müjdesini verir. Yenilenmek olarak adlandırılması gereken rüya şaahsın bütün yaşamının değişeceğine, her açıddan farklılıklar olacağına da işaret eeder.

Geleceği için endişeli olan, evlilik veeya özel yaşam konusunda devamlı bir kararsızlık yaşşayan, ne yöne hareket edeceğini bilemeyenn insanların iç çatışmalarını simgeleer. Kararsız kalınan konularda devamlı olarak başkaalarının fikirlerini almak anlamına da gelir.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

 

Kendisi için görücü geldiğini gören kimseleer hayatları hakkında çok önem arz eden bbir dönüm noktasına gelirler ve buu aşamada aile desteğini dee alarak bir karar vermek zorunnda kalırlar. bireyin bütün geleceğini etkileyecek olan önnem arz eden bir duruma işaret eden rüyya, evli insanlar için eşin aalacağı bir karar nedeni ille hayatının değişeceği şeklinde de işarett eder.

Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Rüya sahibinin önem arz eden biir karar alacağı ve bu karar dooğrultusunda hareket edeceği anlamına gelmektedir. Kız istemeye giden kimseler yeni birr işyeri açmak için teşvik alır, devleet hakkında konularda işleri rast giider ve başarılı işler yaparlar. Bekar kimseler için kişilik olarak keendisine uygun, maddi anlamda zengin bir aileyye mensup, görgülü ve namuslu birii ile tanışılacağına, yakın gelecekte dee nikah masasına oturulacağına alamettir. Kız istemeye gittiğini gören insanın ailesinnden bir kişinin evlenmesi de söz konusuduur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Ruyamda beni istemeye gelmislerdi 15 icerisinde nisan yapacaklardi oğlanin annesine bakip bakip gidip banyo yapiyordum


,

bu ruyanız nasıl çıktı merak ediyorum

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...