Rüyada Kız İstemek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kız istemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kız İstemek ruya tabiri ve ruya yorumları kız istemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kız istemek; yeni kararlar allmaya, yeni bir işe başlamaya, kararsız kalmaya yoruumlanır. Hem yepyeni kararlar hem de yyolunda gitmeyen konularla ilgili düzeltme, iyileştirme aklınıza geelmeli. Bir iş değişikliği de yine bbu rüyanın işaretleri arasında bulunur. Bu yeniliklerle birlikte çeşitli ayrılıklar daa gündeme gelecektir. Bu ayrılıklar çok değişik ilişkilerde meydaana gelebilir. İş arkadaşlığı, okul arkadaşlığı ve bennzeri arkadaşlıklar sonlanabilir. Alınan kararlar hayra yorulmaktadır. Önceleri zor da gelse, daha sonrra doğru tercihlerin farkına varılarak, bu düşünceden vazgeççilecektir. Kararsız kalınan konuların da bir ann önce sonuca bağlanması iyi olacaktır.

Rüyada Kız İstendiğini Görmek

Misafirlik manası taşır. Uzun süreden beridir ziyaret edilmeyen kişilerii, topluca ziyaret etmenizi alamet eder. Ailenizle ya da yakın çevrenizle yapacakk olduğunuz ziyaret, manevi anlamda da rrahatlama sağlayacaktır.

Rüyada İstenmeye Gelindiğini Görmek

Beklenen iyi haberin alınması, maddi annlamda beklentinin karşılanması, uzun yol işaretti olarak düşünülmelidir. Uzun süreden beridir haber beklediğiniz konuularla ilgili olarak olumlu gelişmeleri duyacaksıınız. Maddi açıdan ise alacak olduğunuz habeer, sizi mutlu edecek ve buu konuda sıkıntınız varsa, ortadan kalkacakktır. Bunların yanı sıra, uzun bir yolaa çıkacaksınız ve bu uzun yoolun sonu da güzel olacak.

 

Rüyada Görücü Gelmesi

Bir bireyin iki tercihinden birisi ollmak, hakkınızda karar alınması gibi manalara gelir. Burada hem iki farklı seçenekten biriisi seçilirken, o seçeneklerden birisi olma durumu hhem de sadece sizinle ilgili ollan konularda karar verilmesi sööz konusudur. Rüyanın ne şekilde ilerlediği de rüyyanın olumlu ya da olumsuz olacağı ile illgili ipuçları verecektir.

Rüyada Görücü Gitmek

Yaşanacak olan küçük tedirginliklere alamettir. Bu tedirginlikler, yakın zamanda kalkışılmak isteenen bir işle ilgili olabilir. Bunun dışında da rüya hakkında, haksızlıık etmek sonucu da çıkmaktadır. Sizin tarafınızdan birisine karşı yapılmış olaan haksızlık, bu rüyada simgelenmektedir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Mor Elbise Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...