Rüyada Kızlar Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kızlar görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kızlar ruya tabiri ve rüya yorumları kızlar rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kızlar görmek, neşeli geçecek günllerin ve özellikle bekar kimseler için karşılarına çıkaacak çok sayıda kısmetin de haberccisidir. Evli kimseler için maceralarla dolu bbir özel hayata sahip olmaları, çapkınlıkları yüzünden eeşleri ile aralarında gerginlik yaşamaları anlamıına da gelir. Çok sayıda kız gören bireyin eviinde çok fazla laf söz olur ve şahııs özel hayatı ile ilgili başkkalarından duyduğu sözler yüzünden istemediğii sıkıntılar yaşamak zorunda kalır. Bu rüya aynı zamanda şahsın henüzz olgunluğa erişemediğini ve sorumluluklarını yeterince ciddiye almadığınıı, bu sebeple herhangi bir iştte sebat etmeyerek, devamlı olarakk iş aradığını delalet eder. Maddi anlamda elindekini har vurup hharman savuran, borçları devamlı artan ve gittikçe sıkıntıllı bir duruma doğru ilerleyen inssanları de alamet eder. Sefahate düşkün olunduğuna da alamet oolan rüya, geleceğin kimse için çok sıkıntılı ggeçmiş olacağına de yorumlanır.

Rüyada Yabancı Kızlar Görmek

Başka bir uyruktan çok sayıda kızz görmek özellikle iş hayatı için olumludurr ve bireyin karşısına çıkacak bbir şans nedeni ile kendisinin bilee hayal edemediği ölçekte büyük bbir başarı elde edip, ülke sınnırlarını aşan şöhrete sahip olacağına riivayet eder.

 

Aşağılık kompleksine sahip olmanın ve kendinii değersiz hissetmenin, başka hayatlara özenmenin vve gerçek kişiliğini oluşturamamış olmanın işaareti olduğu gibi, özel hayatta ccinsel açıdan tatmin olamayan insanların psikoolojik olarak yetersiz hissetmelerinin de ifadesiddir.

Rüyada Küçük Kızlar Görmek

Küçük yaşta çok sayıda kız ççocuğu görmek genellikle şahsın peş peşee yaşamış olacağı güzel gelişmelere vve alacağı iyi haberlere işaret edeer. İş yaşamında gelirin yavaş yavaş arrtmaya başlaması sebebiyle kişinin yüzünün gülmmeye başlayacağı, borçların ufak ufak daa olsa ödenip rahata kavuşulacağını dda tabir eder. Küçük kızlar görmek genellikle şahsın etraffındaki iyi niyetli kimselere, aile içindee hiç bitmeyen berekete ve hhuzura da rivayet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pazı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...