Rüyada Kaçtığını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kaçtığını görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kaçtığını ruya tabiri ve rüya yorumları kaçtığını rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kaçtığını görmek, korunmak anlamına gelmekktedir. rüyayı gören şahsın kazadan, beladan, köttü hastalıklardan ve her türlü mellanetten uzakta olacağı ile alamet edder. Selamete kavuşmaya, kendini dine ve Allah’a adamaya, haramdan, yalandan, hileden vee fesattan kaçınmaya yorumlanır. Rüyada kaçtığını gören kimse yaradanına sığğınır, ona secde eder, yalnız oona el açar demektir. Çok güzel ve hayırlı bir rrüyadır, hidayet bulmaya yorumlanır.

Rüyada Düşmandan Kaçtığını Görmek

Rüyasında düşmandan kaçtığını gören kişi, büttün korkularını, şüphelerini ve kuruntularını yenecek, büyük biir manevi güce kavuşacak anlamına geliir. rüyayı gören kişinin mutluluk ve esenliik bulması, yoluna çıkan her engeli inancı vve kudreti vesilesi ile aşmayı başarmassı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kavgadan Kaçmak

Rüyada kavgadan kaçmak, rüyayı gören kişinnin bir konuyu kafasına takıp, sıkıntıdan tırnaklarınıı yemesi, fakat işin sonucunda ççektiği zahmetin ne kadar boş olduğunnu görmüş olması anlamına gelir. kimse çektiği zorluktan çok, boş yerre hayıflanmasına ve kendine eziyet etmesine üüzülecek anlamına gelir.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

 

Rüyada evden kaçtığını gören insanın haayatından sıkıldığı anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişi bir süre günlüük hayattan ve ev içerisindeki sıradan ortaamdan uzaklaşmak istiyor diye değerlendirilmiş oolur. Belki de küçük bir tatil rüyayyı gören insanın deşarj olup, moral toplaamasına yetecektir.

Rüyada Askerden Kaçtığını Görmek

Rüyada askerden kaçtığını gören kimse elinii attığı her işte muvaffak olur ddiye rivayet edilir. rüyayı gören mantıklı yaklaşımları ve akkılcı çözümleri vesilesiyle pek çok sorunu ççözmeyi başarıp, galibiyete ulaşacaktır.

Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak kaçmak, sağduyulu ve soğukkannlı olmaya, sabırlı davranarak kara geçmeye alamet ederr. Rüya sahibi, hırsının ve öfkesinin kurbbanı olmayacak kadar mantıklı ve zeki kimsedir buu vesile ile de her işindenn karlı çıkıyordur şeklinde yorrumlanır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kirli Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...