Rüyada Kağıt Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kağıt görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kağıt ruya tabiri ve ruya yorumları kağıt rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kâğıt görmek, rüyayı gören kimseenin hayallerine ve arzularına kavuşmasına, yapmak istediklerini yerinne getirme şansına sahip olmasına taabir eder. Rüya sahibi, okumak ve diploma sahiibi olmak ya da çok çalışmak sureti ilee kendisi için çok önem vvermiş olduğu işleri başaracak vve kariyerinde istediği noktaya gelecek anlaamına gelir. Rüyada kâğıt görmek, bazen de rüyayyı görenin devlet kapısındaki bir işine alamet ederr. Fakat rüyayı gören için bu iştenn elini eteğini çekmesi ve kaba bir tabirrle üstüne bir bardak soğuk suu içmesi gerektiği yorumu yapıllır çünkü devlet kapısındaki bu işşten rüya sahibine yarar yoktur şeklinde yorummlanır. Rüyada kâğıt görmek aynı zamanda tatssız günler yaşanacağına alamet eder. İşlerin planlandığı gibi olmayacağına ve evdekki hesabın çarşıya uymayacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kâğıt Görmek

Her durumda hayra ve güzele işşaret eder. Yeni bireylerle tanışmaya ve onlardan yanaan mutluluk bulmaya, evlat sahibi olmayaa, eşinden hayır görmeye alamet edder.

Rüyada Kâğıda Yazı Yazmak

Hayal kırıklığı yaşamak ve bu ssebeple üzücü günler geçirmek anlamına gelmektedir. rüyayı gören şahıs tüm ümitlerini bağllayarak kendisi için medet umduğu bir işin kenddi zararına sonuçlanması nedeni ile çook sıkıntılı günler yaşayacak aanlamına gelir.

 

Rüyada Kâğıt Kalem Görmek

Rüya sahibinin kar zarar hesabı yyapmasına ve işinde karda olduğunu görmesine yoruumlanır. Öte yandan da rüyayı gören kişiniin düşünceleri ve hayalleri ile planlarına yorumlanırr. rüyayı gören kimse yeni iş arayışşı için kafasında bazı şeyleri programlıyordur diyee delalet eder.

Rüyada Matbaa Görmek

Bazı resmi belgeleri imzalamak ve bunlarlla ilgili işlerden hayır görmeye yorulur. rüyayı gören şahsın icraya uğramasından yya da tazminat ödemek zorunluluğundan kurtulmasına tabir eeder. Yani rüyayı gören kişinin eli titreyyerek imza attığı bazı belgelerden kazanç sağlayarak kkar etmesi anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Beyaz Tülbent Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...