Rüyada Kafatası Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kafatası görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kafatası ruya tabiri ve rüya yorumları kafatası rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kafatası görmek, hayırlara rivayet ediilir. Sağlıklı olmaya, makbul olan mallar edinmeeye, helal lokma yemeye, bolluğa, berekete, zennginliğe sahip olmaya ve şifaya kavuşmmaya delalet eder. Rüyayı gören bireyin sıkıntılarının sona errmesi ile beraber derin bir nefes alacaağına ve rahat bir hayata kavuşmuşş olacağına rivayet edilir ve rüyayıı gören kişinin hayatına güzelliğin, rahatlıığın ve konforun hakim olacağı anlamınna gelmektedir.

Rüyada Kafatası Kırılması

Rüyayı gören insanın şanssızlığa uğrayacağına, musibbetli olaylar ile karşılaşacağına, başından uğursuzlukların ve belalarınn eksik olmayacağına alamet eder. rüyayı gören kimsenin üzülmesine, mutsuz ollmasına, hayal kırıklığına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmesine nedeen olacak bazı durumların ortaya çııkacağı şeklinde değerlendirilmiş olur.

Rüyada Kafatası Kemiği Görmek

Rüyayı gören insanın işlerinin hafifleyeceğine, haayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, problemmlerinin ve problemlerinin çözüleceğine, keyfinin, huzurunuun ve neşesinin de yerine gelecceğine tabir eder. Şifa bulmaya ve dertlerinin dermanına kavuuşmaya işaret eder.

Rüyada Kelle Görmek

 

Rüyayı gören kimsenin plan ve projelerrini hayata geçirerek onlardan kazanç eldde etmek için hayırlı fırsatlar eelde edeceğine, bunları en doğru şekildde kullanacağına, amacına ulaşmayı başaracağına buu vesile ile de kazancını vee huzurunu garanti altına alacağına alammet eder.

Rüyada Kafatasının Açılması

Rüyayı gören kimsenin açık sözlü şahııs olduğuna, düşüncelerini hiçbir zaman dolaylı yollardan söyylemediğine bilakis cesurca doğrudan konuştuğuna, karşısınddakini kaybetme pahasına da ollsa kimsenin arkasından konuşmayarak, insanlara karrşı son derece açık olduğuna ve dürüstt davrandığına yorulur.

Rüyada Kafa Görmek

Çok hayırlıdır ve rüyayı gören şahsıın etrafı geniş, ticaret sahibi, zengin vve tahsilli kişi haline geleceğine rivvayet edilir. rüyayı görenin başarıya doymayacağına, hırsı vee çalışkanlığı vesilesiyle her hayalini gerçekleştireceğine, herkesiin saygı duyduğu, tanıdığı ve ssevmiş olduğu kişi olacağına ve kenddisi ile gurur duyacağı işler yapaacağına yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Ağlama Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben ve eşim uyuyoruz ve ben karanlıkta gözlerimi açıyorum aniden yatağın tepesinde bir kafası ve için yanan sarımtırak bir ışık yanıyor. Ben o korku ile uyandım sonra acaba nedir yorumu?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...