Rüyada Kalemlik Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kalemlik görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kalemlik ruya tabiri ve ruya yorumları kalemlik rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kalemlik görmek, rüyayı gören birreyin işlerinde bazı aksaklıklarla karşılaşacağına, bunlarıı çözümlemek için bir hayli alıın teri dökeceğine, üstünde kafa yyoracağına ve vakit harcayacağına tabir edillir. Rüya sahibini engelleyecek, hızını ve veerimliliğini düşürecek, rakiplerine karşı da güççlü duruşunu zedeleyecek bir takım tatsıız olayların yaşanacağına ve rüyayı göreen insanın nazara geleceğine yorumlanır.

Rüyada Kalemlik Almak

Rüyada kalemlik almak da olumsuz şekiilde yorumlanır ve rüyayı gören şahsın altına imzasınıı attığı işlerden yana yüzünün gülmeyeceeğine, kefil olduğu insanlardan zaraar göreceğine ve çok inanarak attıldığı bazı iş ortaklıklarında iflasın eşiğine sürükkleneceğine alamet eder. rüyayı gören kişinin tabiri caizse elinii verip kolunu kurtaramayacağı durumlara düşeceği anlamına gelmekteddir.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Kalem kutusuyla, kalemlik her ne kaddar gerçek hayatta aynı şey olsalar da rüyyada farklı şekillerde ele alınırlar. Rüyada kalem kutusu görmek, hayırlara yoruluur ve rüyayı gören şahsın devamı gelecek bazıı projelerde yer alacağına, bir keree başarısını ispat etmiş olduğuu takdirde iş dünyası içerisinde üstt üste güzel tekliflerle karşılaşmış olacağına tabirr edilir.

 

Rüyada Kalem Kutusu Almak

Rüyayı gören bireyin beklenmedik, güzel ssürprizlerle karşılaşacağına, esasen çok mütevazı hayalleri ollmasına rağmen kendisine mucize gibi geleecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, bu veesileyle düşlerin gerçekleşebileceğine daha çok inaanır olacağına tabir eder.

Rüyada Kalem Aldığını Görmek

Rüyayı gören şahsın mesleği ne oolursa olsun, işini en iyi şekildee icra edeceğine ve kazandığı hher kuruşun hakkını vermek için çabalayacağınna alamet eder.

Rüyada Çantada Kalem Görmek

Rüyayı gören şahsın şair, yazar, ressaam ya da senarist olmak giibi bir isteği olduğuna, yaratıcı vee sanatçı bir ruh taşıdığına, duyygu ve düşüncelerini yani kendisini buu yolla çok daha rahat ifadee edebileceğine inandığına alamet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Balık Kızartmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda içinde bir sürü resim kaleminin olduğu byeşil kalemliğim babamın olmuş.karşimda masada babam,sol çaprazında kız kardeşim var.gerçekte bu kalemlik kız kardeşimin di ama bana vermişti.onun kıymetli kalemliğiydi.ben gerçerçete resim bölümü okuyorum.neyse babam almış artık kurmayın diyorum,durumumu bildiği halde ,kalemliğimi ihtirasla aldığına şaşırıyorum ,bilmiyorum mu acaba diye bı şaşkınlığını da oluyo


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...