Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kan işediğini görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kan İşediğini ruya tabiri ve ruya yorumları kan işediğini rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kan işediğini görmek, bazen hasttalıklardan şifa bulmaktır. Bu rüyayı gören eğer ciddi bbir rahatsızlığı var ise bundan kkurtularak afiyette olur. Bu rüya bazen de uzun bbir yolculuğa yorulmaktadır. Rüyayı gören insan kendisi için hhayırlı olacak bir yolculuğa çıkar yaa da hapisteyse özgürlüğüne kavuşur. Rüyada işerken az miktarda kan görenn, küçük çaplı bir para kaaybı yaşar. Yine bu rüya hırsızlığa veya insaanları kandırmaya da yorulur.

Rüyada Kanlı İşemek

Rüyada kanlı bir şekilde işediğini ggören insan ya bir haber alır yaa da zinaya bulaşır. Bu rüya umulmayan yerden gelen hayırr veya şer olduğu bilinmeyen bir havaddistir. Yine işerken kan aktığını gören zzorlukla birlikte kolaylığa da ulaşır. Bu rüya, gelecek günlerde yaşanacak sıkıntıılara ve bir müddet sonra bu sıkınntılardan kurtulmadır.

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada idrarını yapmış olduğunu gören fakkirse eline geçen para ile zengiin olur. Tüccar insan bu rüyayı görmüş oluursa para kaybeder ve çalışma hhayatında bazı kayıplar yaşar. İdrarı tutmak sonra bırakmak elinden bbir miktar malın kaybolmasına, bazen dde iyiliğin yanında kötülük, hayrın yaanında şerre işaret eder. Ayakta işeyen malını boş işler iççin israf eder. Zorlukla işemek geçim sıkıntısı ve madddi ihtiyaçtır. İşerken buhar çıktığını görmek, kuvvetli vve güçlü bir evlada sahip olmakktır.

 

Rüyada Kan Görmek

Birçok tabirci kan görülen rüyanın bozuldduğunu söyler. Fakat bazı alimler bu rüyayı yoorumlamıştır. Rüyada görülen kan, haram bir kazzanç elde etmeye veya çalışmadan mall toplamaya işaret olabilir. Vücudundan herhangi bir yara olmaksızın kkan aktığını gören kimse eğer maaddi sıkıntı çekiyorsa feraha kavuşur vee eline çok miktarda para geçeer. Rüyasında çok kan görmek elde edileccek hayır, kazanç ve başarıdır. Rüyasında arka kısımdan gelen temiz kaan günahlardan arınma, tövbe etme vee doğru yola girmedir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pirinç Pilavı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...