Rüyada Kapalı Birini Açık Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kapalı birini açık görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kapalı Birini Açık ruya tabiri ve ruya yorumları kapalı birini açık rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kapalı birini açık görmek, kiimsenin işleyeceği bir günaha veya önem arz edeen bir iyilikten sonra hataya düşmeyee işaret edilir. Eğer gördüğünüz kimse tanıdığınız birisi isee ondan gelecek hayırsız bir işe de yyorumlanır. Tanımadığınız birisini bu şekilde görmeniz iise iki yüzü bir insan ile karşılaşacağınız anlamınna gelir. Bu rüyayı gören kimsenin etrafında iiyi görünümlü içten pazarlıklı insanlar bulunur ve rüüya sahibine kötülük yapmaya çalışırlar. Rüyada gerçek hayatta kapalı bir iinsanın rüyada çok fazla açılması, hatta ahlaka muugayir giyinmesi büyük bir günah işlemesinne veya büyük bir yanlışş yapmasına alamet eder.

Rüyada Kapalı Bir Kadın Görmek

Rüyada gerçek anlamda dinin emrettiği giibi kapalı olan kadın, hayırlı vee güzel bir ahlaka sahip olann, insanlara daima doğru yolu ggösteren ve onları hatalardan arındıran, iyyi bir kadının sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi, bahsi ggeçen özellikleri sahip birisi ile tannışır ve arkadaş olur. Rüyada dinin emrettiği şeklin dışında kappanan şahıs ise, günah işleyen, bidatllara bulaşan ve günah içinde bulunann bir insan anlamına gelir.

Bu rüya bazı çelişkiler içinde bulunduğunuzzun ve herhangi bir konuda kararr vermekte zorlandığınızın göstergesidir. Böyle bir rüya gören kimse özelliikle dini konularda birtakım çelişkiler yaşarr.

 

Rüyada Kapalı bir kişinin Kendisini Açık Görmesi

Rüyada gerçek hayatta kapalı olan birsiniin kendisini açık olarak görmesi, ibadetlerinde birtakımm eksikliklerin bulunduğuna veya tesettürüne yeteerince önem vermediğine tabir edilir. Saçlarını açık olarak görmek, kapalı olmassına rağmen dini gerekleri yerine getirmemeye, bacaklaarı açık olarak görmek, tesettüründe birttakım eksikliklerin bulunduğuna, göğüsleri açık olarrak görmek, dar giyinmeye, göbeği aaçık olarak görmek ise kimsenin haramma bakmasına veya haram işlemesine alammet eder. Bu rüya bazen de hatalar yaapmaya, günah işlemeye ve hata yapmaya ttabir olunur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...