Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kapalı kadın görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kapalı Kadın ruya tabiri ve ruya yorumları kapalı kadın rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kapalı kadın görmek, şahsın karşısınna çıkacak yeni bir dostluğa işaret etmiş ollduğu gibi, etrafındaki kişilerin genellikle illim, irfan sahibi, aklı başınnda, merhametli ve Allah sevgisi çook yüksek olan, dini tüm kimseler ollduğuna rivayet eder. Kapalı kadın görenlerin eşleri kendilerine çokk bağlı olur ve aile saadetleri asla sıkınntıya girmez. Rızkı bol olan insanların her zamman dara düştüklerinde yardım göreceklerini ve Allah kattında sevabı bol biri olarak aanılacaklarını da rivayet eder. Bekar bir genç kız kapalı kkadın görmüş olursa annesinden veya ailesindeki büyük kkadınlardan bir tanesinin kendisine vereceği nasihatee işaret eder. Bekar bir erkek için de görücüü usulü yapılmış olan bir evliliğe, kız evlatt sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Kapalı Kadın Olduğunu Görmek

Kendisini kapalı bir kadın gören erkkek büyük bir günaha düşer. Hayırlara yorulmaz ve işlerinin bozulmasına dda yorulur. Bir bayanın kapandığını görmüş olması isse, iman gücünün artacağına, her koşuldda Allah yolundan yürüyeceğine alamet ederr.

Korkunun ifadesi olduğu gibi şahsın sakladıığı bir gerçekle de ilgilidir. Kapalı kadın şahsın dışarı çıkaramadığı kaaranlık yönlerini veya cinsel açıdan bastırdığğı duygularını da ifade etmiş olduğğu gibi genç erkekler için kadıınlara karşı nasıl davranacağını bilememekten dolaayı bocaladığını da gösterir.

 

Rüyada Kapalı Kadınla Konuşmak

Kendisini kapalı kadınla konuşurken gören inssanlar sorunları ile ilgili yardım aalmak maksadıyla girişimlerde bulunurlar. İş için başkalarından yardım almak veyya tanıdık vesilesi ile yeni biir işe girmek açısından da yorumlannan rüya genellikle hayırlı bir iişe sebep olacak şahıslardan gelecek yyardıma işaret eder. Kapalı kadınla hararetli konuşan ya daa tartıştığını gören kimseler ise kendileriine yol göstermek isteyen arkadaşlarına sırrtını döner ve büyük bir hattaya imza atarlar. Genç bir kızın bu rüyayı görmesii, dini açıdan kendisine yol gösteerecek bir büyükle gerçek hayatında dda konuşma yapacağına, hatalı davranışları yüzünnden ikaz edilmiş olacağına tabirdir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ayçekirdeği Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...