Rüyada Kara Köpek Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kara köpek görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kara Köpek ruya tabiri ve ruya yorumları kara köpek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kara köpek görmek, köpeği ggörüş şeklinize göre yorumlanır. Kara köpek, istekleri peşinde koşan vve arzularına uyan kimse anlamına ggelir. Yine iyi kalpli düşmana, merhametli hasııma da rivayet eder. Kara köpek, kötü huylu bir kaadındır ya da kötü huylu biirinden zarar göreceği şeklinde de yoruluur.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Bu rüya artan mal olarak alamett eder. Yine rüyada bir köpeği beslemek çooğalacak rızka alamettir.

Rüyada Köpek Eti Görmek

Rüyada görülen köpek eti düşmana aait ganimettir. Eğer o etten yerseniz size hasett eden düşmanlarınıza karşı başarıya ulaşacağınıza işaret edilirr.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek, kendisinden zaraar görülen ve insanlara kötülük yapan kadına işarett eder. Erkek köpeğin dişi köpeği kovalaması dda yine sabit fikirli kötü bir kadından uğranacaak zarardır.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek genel anlamda ssadık bir kişidir. Rüyanızda bir köpeğin size saldırmak istediğiini, hırladığını fakat herhangi bir saldırınınn olmadığını görmeniz, gerçek hayatınızda sizii çekemeyen ama zarar da veremmeyen insanların varlığına alamettir. Köpeğin saldırıp ısırması ise, özellikle iiş yaşamınızda sizi çekemeyen insanların vvereceği zarara alamet eder.

 

Rüyada Köpeğin Isırması

Bu rüya çalışma hayatında size kkötülük yapmayı bekleyen insanlara işarettir. İş hayatınızda herhangi birinden zarar görrmek şeklinde tabir edilir. Köpeğin ısırdığı anda acı ne kadarr büyükse, görülecek zarar da o derece büyükk olur.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Çok istenilen bir şeye kavuşmaya; yyine arzuların gerçekleşip hayallerin gerçeğe döönmesine işaret eder.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Bu rüyayı gören kimsenin gösterişe düüşkün bir insan olduğunu ve inssanları etkilemeye çalıştığına delalettir. Bir av köpeği ile avlandığını ggören kimse için bu rüyası bütünüyyle hayırdır. Bu insanların yaptığı iyilikler, eylem vve hareketler olarak alamet eder. Av köpeği şereftir, izzete kavuşmak vee şana sahip olmak anlamına gelmeektedir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...