Rüyada Kara Kuş Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kara kuş görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kara Kuş ruya tabiri ve rüya yorumları kara kuş rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kara kuş görmek, mutluluk vericci olayların habercisi olarak kabul edilir vee rüyayı gören insanın variyet ediineceğine, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, iiçinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerindee kalmış olacağına tabir edilir. rüyayı görenin müjde alacağına, sevineceğine, bekledikklerini duyacağına, bilmek istediklerini öğreneceğine, aşama kaydeddeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bollluk içine olacağına ve kolaylıklarla berabber yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüya sahibinin özel hayatı içerisindeki güzell değişimler sayesinde duygu hoşluğu yaşayacağına, güleceğine, eğleneceğinne, keyifleneceğine ve sevmiş olduğu kişii ile baş başa olupp uzun saatler geçireceğine, onu doyyasıya yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyayı gören bireyin sahip olduğu imkkânların artacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeeler yaşayacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerrinin de gerçekleşmesi vesilesi ile ideallerinni yerine getirme şansı elde eddeceğine tabir eder.

Rüyada Büyük Kuş Görmek

 

Rüyayı gören kuşunun zengin olacağına rivayeet edilir. rüyayı gören kimse hazırdan para sahiibi olacak ya da doğrusunu sööylemek gerekirse başına talih kuşu kkonacak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Renkli Kuş Görmek

Uğursuzluk şeklinde yorumlanır ve rüyayı görenn şahsın melanete bulaşacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, bbelalı, art niyetli, haris, kıskanç vve dedikoducu insanlara uyacağına vve güzel huylarını da terk edeceeğine yorulur.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyayı gören şahsın hayır sahibi kiişi olduğuna tabir edilir ve iyilik yappmaktan büyük bir huzur bulduğuna, bbunu en kutsal ibadetlerden gördüğüne, yarrdım etmiş olduğu zaman kendisini çook iyi hissettiğine, bunun da kendisinee güç verdiğine alamettir.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabull edilir. Rüyayı gören kimsenin enerjisinin düşmesi, mooralinin ve keyfinin bozulması, ağız taadının, huzurunun ve rahatının da kaçmasınna neden olacak bazı musibetli ollaylar yaşamış olacağı anlamına gelir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tencere Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...