Rüyada Karanfil Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada karanfil görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Karanfil ruya tabiri ve rüya yorumları karanfil rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada karanfil görmek, rüyayı gören şaahıs için duyguların yoğun olmasına yani kimseniin aşırı duygusal olduğuna ya dda duygularının hareketleneceği bir dönem geçirrmiş olacağına tabir edilir. Karanfil daha ziyade özel hayat vee özel hayatın yoğun olması ile değerlendiriilmiş olur. rüyayı gören için heyecanlı, renkli, eeğlence içeren ve güzel günler yaklaşıyor anllamına gelir. Belki de çok yeni ve büyükk bir aşk, kapıyı çalmaya hazırlanıyordur kkim bilir.

Rüyada Birinden Karanfil Almak

Rüya sahibini etkilemeye çalışıp, gönlüne giirmek için elinden geleni yapacak olann bir tanesinin varlığına alamettir. Bu insan rüya sahibinin gönlünü çalabbilmek için çevresinde dönüp duracak anlamıına gelir.

Rüyada Karanfil Koklamak

Rüyada karanfil koklamak aşkta zaaflara kapıllmaya ve yanlış yollara sapmaya yorumlanır. rüyayı gören kişi başka birinden çokk etkilenecek, eşine ya da sevgilisine karşı büyükk bir gaflet içine girecektir.

Rüyada Karanfil Toplamak

Rüyada karanfil topladığını gören şahsın aşşk hayatı da evlilik hayatı da dolu ddolu geçecek, rüyayı gören ne kaddar sene geçerse geçsin seevgilisini ya da eşini ilk güünkü kadar çok sevecektir.

 

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada kırmızı karanfil görmek, rüyayı görren şahsın aştan yana çok şanslı olduğuna ççünkü karşısına, tutkulu ve kıskanılası biir aşk yaşamış olacağı kkişinin çıkmış olacağına işaret eder. Bu aşk rüyayı gören insanın yaşşayacağı en güzel aşk olacaktır.

Rüyada Karanfil Ekmek

Rüya sahibinin aşkına heyecan katmak isteyecceğine, bu nedenle de partnerine süürprizler hazırlayacağına tabir eder. Bu sürpriz vesilesiyle ilişkiye yeni birr heyecan ve yeni bir tatt gelecek anlamına gelir.

Rüyada Karanfil Çiğnemek

Rüyada karanfil çiğnemek, rüyayı gören kkişinin aşkından umduğunu bulamamasına rivayet eder. rüyayı gören kimsenin gönül vermiş oolduğu kişi, kendisinin hassas olduğu konulara karşı vurduumduymaz olacak ve aynı hassasiyeti gösstermeyecektir bu da ilişkiye olumsuzz şekilde yansıyacaktır şeklinde yorumlanır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Gözyaşı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...