Rüyada Kavun Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kavun görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kavun ruya tabiri ve rüya yorumları kavun rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kavun görmek kimsenin hayatını etkileyeceek, köklü değişimler olması anlamına gelmektedir. Rüyada bir şahıs sarı renk kaavun görmüş olursa bu sağlık problemleri yaşayacağğına delalet ederken sarı renk dışıında görülen kavun şans ve rıızık olarak işaret eder. Rüyada kavun gören şahıs üzüntüye vve kedere karışır, sağlığını kaybeder hastalanıp yattağa düşer. Rüyada olmamış yeşil bir kavun sarıı kavundan daha iyidir, büyük kavunda küçükk kavundan daha iyi ve hhayırlıdır.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek şahsın hiç ummaadığı bir yakınının arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığını öğrenerrek hayal kırıklığı yaşamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek bireyin moralini bozaacak ve canını sıkacak tatsız bir olayy yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada yazın yenilen tadı bal giibi olan kavun çok hayırlıdır, rüyayı gören kişii bu kavundan kaç parça yaa da kaç tabak yyerse eğer o kadar sağlıklı, muttlu ve huzurlu olacak anlamına gelir. Eğer rüyayı gören şahıs kavunun heppsini bitirmez ve kavundan arta kalan dilimler yaa da parçalar olduğunu görmüş olurrsa o zaman kavunun mikttarı kadar borca ve zorluğa düşeccek anlamına gelir.

 

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek kısmet anlamına ggelir ve şahsın hiç beklenmediği bir işten hhayır görmesine alamet eder. Rüyasında tatlı ve kırmızı bir karppuz yediğini gören insan hiç beklemediği bir aanda beklemediği bir fırsat yakalayarak kazaanç ve kar elde eedecek anlamına gelir.

Rüyada Kavun Tarlası Görmek

Rüyada kavun tarlası görmek sapkın düşüncelerii olan saplantılı insanlara delalet edeer.

Rüyada Çok Kavun Görmek

Rüyada çok sayıda kavun görmek, kkimsenin sıkıntı ve dertlerinin çokluğu olarak dellalet eder.

Rüyada Kavun Almak

Rüyada kavun almak kimsenin yeni bbir yatırım için ortaya koyacağı sermmaye anlamına gelmektedir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Dolma Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...