Rüyada Kayma Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kayma görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kayma ruya tabiri ve ruya yorumları kayma rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kayma görmek, rüyayı gören bireyiin zorlukların üstesinden gelen, güçlü kuvvetli, çabalammaktan, çalışmaktan ve inanmaktan vazgeçmeyen bbir insan olduğu ve bu vvesileyle en kötü koşullarla bile başetmeyyi bildiği anlamına gelmektedir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı ggören şahsın hayatının her geçen gün dahaa iyi olacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daaha keyifli hale geleceğine ve nasibiinin de artmış olacağına tabir eddilir.

Rüyada Buzda Kayıp Düşmek

Musibetli ve tatsız olayların yaşanacağına, problemleerin ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaressiz hallere gelinerek kötü günlerle mücaddele etmek zorunda kalınacağına ve umutlarıın da yitirileceğine delalet eder. Nazara gelip güzel günlerinden olmaya, üzülmeyee, ağlamaya, mutsuzluğa ve gergin geçeceek zamanlara rivayet edilir.

Rüyada Buzda Kaymak

Getirisinden emin olunmayan ve kazanılacağının garannti mi değil mi diye hesabı yappılmamış işlere ümit ve para bağğlamaya, onlardan yana büyük beklentiler içiine girmeye, herşeyini bu yolda harrcamayı dahi göze alabilmeye ve risklii işlere atılmaya rivayet eder.

Rüyada Karda Kaymak Düşmek

 

Talihsizlik olarak kabul edilir ve yaaşanacak olan hayal kırıklığına, başarısızlığa ve maddii kayıplara delalet eder. Yolunda giden hayatın kontrolünden çıkmasına, geçimm derdine düşmeye, bir anlamda sıfırı ttüketmeye ve bu durumdan manevi oolarak da büyük oranda olumsuz şekkilde etkilenmeye tabir eder.

Rüyada Suda Kayak Yapmak

Yüz güldürecek, keyiflendirecek, çekilen stresi, zahmetti, çileyi ve üzüntüyü unutturacak gelişmelerin yaşanacağı anlamınna gelir ve zor dönemlerin biiteceği, sorunların çözüleceği, yaşamın dahaa keyifli ve renkli hale gelleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Karda Kayma

Ferahlamaya, güzel, olumlu ve sevindiren hhaberler almaya, hayırlı olaylar ile ve gelişmelerle karşılaşmayya, ilerleyemeye, başarılı ve mutlu ollmaya, bolluk, bereket ve şifaa bulmaya ve kurtuluşa ermeye, rahhatı bulmaya ve bu vesileyle huzurlu yaşaamaya rivayet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Araba Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...