Rüyada Kaynını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kaynını görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kaynını ruya tabiri ve rüya yorumları kaynını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kaynını görmek, rüya sahibinin, çokk büyük üzüntüler yaşamasına ve kendisini çokk yorgun ve yaşlanmış hissetmesine ssebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, buu yüzden çok büyük üzüntü duyacağıına, çok kötü günler yaşayacağına, yediğii yemekten ve içtiği sudan tatt alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hhasta olacak duruma geleceğine tabir ediilir.

Rüyada Kaynını Öpmek

Rüyayı gören şahsın, yaşamış olduğu üzücüü olayları kısa bir zaman içinde atlatacağınna, problemlerinden kısa zaman içinde kurrtulacağına, iş hayatına atılarak çok büüyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlarr elde edeceğine, iş hayatında ççok saygın bir konuma geleceğine vee sağlıklı, mutlu ve huzurlu birr ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Kaynını Görmek

Uzun seneler önce iş hayatında yya da aile hayatta yaşamış olduğu köötü olayları yeni yeni atlatan rüyya sahibinin, o günleri tekrardan hatırlaadığına, çok büyük üzüntü duyduğuna, kkendisini üzen ve endişe ettiren şeyleriin üstüne gitmekten ve onları orrtadan kaldırmaktan korktuğuna ve bu şekkilde devam ederse çok büyük ruuhsal sorunlar yaşayacağına alamettir.

 

Rüyada Ölmüş Kaynını Görmek

İş hayatında çok sıkıntılı günler yaşıyoor olan rüya sahibinin, alacağı çok hayırlı vee güzel bir haber vesilesiyle ççok mutlu olacağına, adeta havalaara uçacağına ve iş hayatı haakkında olarak çok büyük ve kazançlı karrarlar vereceğine tabir eder.

Rüyada Kaynını Ölmüş Görmek

Rüyayı gören bireyin, kendisini çok bbüyük üzüntülere sokacak, çok acı çekmesine nedenn olacak, neredeyse hayatını yaşamaktan alııkoyup hasta olmasına neden olacak bazıı istenmeyen olaylar ile karşılaşmış oolacağına ve çok büyük üzüntü vve endişe duyacağına ancak daha ssonra alacağı güzel haberler ile yenidden mutluluğa kavuşacağına, yüzünün eskisi gibii güleceğine ve çok büyük bbir sevinç duyacağına işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçlarının Dökülmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Şöyle rüyam eski evimizde benim oturdum ev o evde kayınvalidem ölmüş olan kayınbabamı gördüm sevinçliyim kayınbabbam geldi için bir kanepede kaynım uzanmış yatıyor üzeri örtülü ben evden çıkmak istiyorum eşime anlatıyorum hava almak için hazırlanırken bide bakıyorum oturma odası su basmış hep birlikte panik içinde temizleme işine giriyoruz ama hemen su temizliyoruz bende rüyamda bu hadiseyi gördümü anlatıyorum kaynım soruyor bende sana anlatamam diyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...