Rüyada Keçi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada keçi görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Keçi ruya tabiri ve ruya yorumları keçi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada keçi görmek insanın gerçekleşecek oolan dileklerine tabir eder. Rüyada görülen keçi çok iyi amma keçi gibi huysuz ve iinatçı bir dosta işaret eder. Keçi aynı zamanda hava durumu ilee ilgili fikir verir ve rüyadaa keçi görüldüğü zaman havanın güllüük, gülistanlık olacağına yorumlanır.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek erkek evlat sahiibi olmaya yorulur. Rüyada oğlak eti yemek ya daa oğlak kesmek iyi değildir, aille içinden, akrabalardan ya da yakıın çevreden bir erkeğin vefat eddeceğine rivayet eder. Rüyada oğlak görmek aynı zamanda buurcu oğlak olan birine delalet eeder.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek ardı arkkası kesilmeyen sorunlar, sıkıntılar ve zorluklar sonucunda fferaha ve esenliğe kavuşmak anlamına gelmmektedir.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüyada keçi boynuzu gören kimse tabiir yerinde ise zoru seven kişşidir. Bu rüyayı gören kimse ateşe yakıın olmayı seçen, zoru başarmak içiin kanının son damlasına kadar saavaşan, cesur ve hırslı, sonucunda daa istediğini elde etmeyi başaran kişidiir.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüyada keçi sütü içtiğini gören bireyyin sabrı ve azmi sonucunda istediği şeyee ulaşmış olacağına delalet eder.

 

Rüyada dişi keçi görmek evlada, mülkiyeete, bağa, bahçeye, erkek keçi görmek dde yine evlada işaret ederken aynıı zamanda kazanca, rızka ve bollluğa, temkinli davranmaya, şerefli ve gururluu olmaya alamet eder. Rüyada adak adamadığı halde keçi kessmek, evladını kaybetmeye alamet eder. Rüyada keçinin gazabına uğrayan insanın rüyaası dost ve arkadaş sandığı insanlara tekrrar bakması ve onları nazarında tekkrardan değerlendirmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek iyyi değildir, bir yerde keçi boynnuzu ağacının bittiğini görmek o yyerde meydana gelecek olan doğal afetee yorulur.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Somun Ekmek Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...