Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada keçi sürüsü görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Keçi Sürüsü ruya tabiri ve ruya yorumları keçi sürüsü rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada keçi sürüsü görmek, bazı zorlluklardan ve sıkıntılardan sonra feraha kavuuşma, mutlu olma ve rahatlığa alameet eder. Keçi sürüsü gören insanın rızkı boll olur. Beyaz keçi sürüsü diğer renklerden dahaa hayırlıdır. Dinde sebata ve güzel ahlaka riivayet edilir.

Rüyada Keçinin Kıllarının Artması

Rüyada artan keçi kılı çoğalan paraa ve maldır. Elinize çokça para geçer ve bütünn sıkıntılarınız sona erer.

Rüyada Dişi Keçinin Etini Yemek

Bu rüya hastalıktan sonra kısa ssürede kavuşulan afiyete delalettir.

Rüyada Keçiyi Sağmak

Rüyada keçiyi sağarak ondan süt eldee ettiğini görmeniz, bir kadından size ulaşşacak hayırdır. Keçinin etini pişirip yemek de yyine bir kadın tarafından ulaşan iyilik vve menfaattir.

Rüyada Keçinin Sizi Yere Attığını Görmek

Bu rüya mevkii ve makamı kaybeetmeye veya dünyalıkta eksilmeye alamet eeder.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

Rüyada görülen dişi keçi iyi huuylu ve hayırlı bir eştir. Dişi bir keçiye malik olduğunu görren gerçek hayatta da evlenir.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Bu rüyayı gören şahıs güçlü vve sebatkar bir insandır. Zorluklara karşı daima dimdik durur vee hiçbir sıkıntıya boyun eğmez.

 

Rüyada Keçi Postu Görmek

Rüyada keçi postu görmek, keçi ppostunu üstüne örtmek, o postun üstüne oturmaak hep hayırlıdır ve mutluluğa işarret edilir.

Rüyada Et İçin Keçi Kesmek

Rüyada etini yemek maksadıyla keçi kesmmek bir kadınla evlenmektir. Bu evlilik ufak sorunlar olmakla bberaber genellikle hayırlıdır. Keçinin etinden istifade ettiğiniz miktarca eşiiniz güzel ahlaklı ve iyi hhuylu olur.

Rüyada Keçi Derisi Yüzmek

Keçi derisi maldır ve ganimettir. Rüyada yüzülen deri çokça paraya işareet eder derisi yüzülen keçinin eti heelal rızıktır ve maldır.

Rüyada Keçiye Binmek

Rüyada keçiye binip onu farklı yönleere süren insan ahlakını gözden geçirsin. Bu sizin insanlar arasında hile yaptıığınız ve arayı bozduğunuza delalettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kırmızı Tişört Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...