Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kendi cinsel organını görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kendi Cinsel Organını ruya tabiri ve rüya yorumları kendi cinsel organını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kendi cinsel organını görmek, sağğlık problemleri yaşayacak olduğunuza işaret olarak algılannmalıdır. Bu sağlık problemleri büyük çaplı olmassa bile, can sıkıcı bir durumun yaşanmassına neden olacaktır. Bu rüya hakkında olarak değişik yoruumlardan birisi ise utanç yaşamak olarak düşünülmelidiir. Bir topluluk karşı tarafında mahcup olmaak ve kötü bir duruma düşmek, rüyyanın sonuçlarından sayılmaktadır. Rüyanın iyi bir manası bulunmadığı vee hayırlı olmadığı düşünülmelidir.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Kadın

Bir kadının gördüğü rüyada kendi cinseel organını görmesi, kendisinde ya dda ile içinde bir hastalık bulunduğğuna işaret eder. Bu şahsın hastalığı her ne kaadar fazla büyütülecek bir boyutta oolmasa da tüm aile için sstres meydana getirdiği söylenebilir. Kısa sürecek bir dönem olarak düşüünülmeli ve sabırlı olmaya gayret edilmeelidir. Kısa zaman sonra bu durum ortadaan kaybolacak ve rahat nefes alacaksıınız.

Rüyada Kendi Cinsel Organını Temizlemek

Bir nedamet durumunun yaşanması, yapılandan utaanmak olarak kendisini gösteren bir rüyadır. Bir şahsın kalbini kırmak, herhangi biir konuda yalan söylemek ve bunların devammında ortaya çıkan vicdan azabı, bbu rüyanın anlamlarından sayılmaktadır.

 

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Erkek

Erkeğin gördüğü rüyada cinsel organını görmessi, bir küçük düşme olayını ifade eder. Toplum içinde gelişen bir olayda, mahcubbiyet yaşaması, strese neden olacaktır. Bu durum, hem yeni kararları tetiklleyecek hem de yeni bir çevreye girilmesini sağlayacaktırr.

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz bu kişi, tanımaadığınız ve daha önce hiç görmediğiniz birisi isse yaşayacak olduğunuz kötü günleri işareet etmektedir. Rüyanızdaki şahsın tanıdığınız bir şahıs oolması durumunda ise bu kişiyle ilgili kötü haaberler alacağınıza yorumlanmaktadır. Bu şahıs için stresli günlerin başşlaması yakındır.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Boyacı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...