Rüyada Kendi Fotoğrafını Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kendi fotoğrafını görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kendi Fotoğrafını ruya tabiri ve ruya yorumları kendi fotoğrafını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kendi fotoğrafını görmek, bireyin hastalığaa yakalanacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğğine ve aile fertleri ile miraas meselesi yüzünden kavgalar yaşşanacağına işaret eder. Rüyasında kendi fotoğrafını gören insan bayanssa kız çocuğuna gebe kalır. Er şahıs kendi fotoğrafını görmüş oluursa itibar kaybı yaşar. Rüyasında kendi çocukluk fotoğrafını gören inssan ailesine kavuşur ve yoldan gelen bir kişii ila hasret giderir. Kendi fotoğrafını yanmış olarak gören şaahıs hasta ise sağlığına kavuşur. Fotoğraf vesikalık ise yalnız kalınacağına, kalaballık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevmiş olduğu insanllardan bazıları ile ayrı düşmüş olacaağına de tabir olunur.

Rüyada Fotoğraf Yırtmak

Rüyasında fotoğraf yırtan insan mevcut düzeenini bozarak, yeni bir hayata başlar. Genellikle hayırlı adımlar atılmış olacağına işşaret eden rüya aynı zamanda bireyin girişeceği yyeni işlerde ve tanışacağı yeni innsanlar karşı tarafında dikkatli oolması gerektiğine dair bir uyarı niteliiğindedir.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

 

Rüyada bir bayanın fotoğrafını çeken kimmse bekar ise evlenir, evli ise eşini aldatıır ve tasvip edilmeyen ilişkiler yyaşar. Bir erkeğin fotoğrafını çeken kimse aaile büyüklerinden biri vesilesiyle yeni iş kurar. Genç bir kız kendisini doğa fotoğraffı çekerken görüyorsa, iyi kısmetlerle karşılaşır ve baahtı güzel olur. Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafını çekmeek ise, hanenin üstünde kara bulutlar dolaştığına ttabir olur.

Rüyada Başkasının Fotoğrafını Görmek

Başka bir tanesinin fotoğrafını gören kimsse hayatı için işe yaramayacak atılımlar yapar vee vaktini, parasını boşa harcar. rüyayı gören kişi fotoğrafta görülen bireyyi tanıyorsa beklemediği birinden yardım görür. Bir kadının fotoğrafını görmek dedikoduya vee sinsi bir arkadaşa, bir erkeğin fotoğrafını görrmek ise iş konusunda yeni oortaklıklar kurmaya delalettir. Görülen fotoğraf eski ise geçmiş zaamanda yapılan bir hata ile yüzleşmeye, siyah beyaaz ise gelirin uzun bir süree artmayacağına ve insanın adımlarıını dikkatli atması gerektiğine yorumlanır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Araba Yıkamak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda beyaz bir pastanıñ üzerinde kendi Resmimi gördüm. Sâçlarim siyah kısa üzerimde kırmızı bir elbise var.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...