Rüyada Kendi Pisliğini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kendi pisliğini görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Kendi Pisliğini ruya tabiri ve ruya yorumları kendi pisliğini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kendi pisliğini görmek, büyük biir sıkıntıdan kurtulunacağına ve her açııdan rahatlamaya erileceğine işaret eder. Genellikle şahsın sıkıntılı bir dönemde bulunduğunna ve rahatlama arzusuna alamet edder. Rüyasında kendi pisliğini gören insan strres içinde bir yaşama sahiptir. Bu rüya her türlü sıkıntının sonaa erip, kimsenin ihtiyaç duyduğu rahhatlamanın geleceğine rivayet eder.

Rüyada Kendi Pisliğine Ellemek

İş konusunda çok büyük bir değişikliğiin kapıda olduğunu müjdeleyen bir rüya olmaktadır vee aynı zamanda ticaretle uğraşan kimselerinn çok başka bir alandaa yeni bir atılım gerçekleştirmek istediğii ve bu durumun da büyük paraalar kazanmaya neden olacağına delalet eeder. Rüyasında kendi pisliğine elleyen insan kimseeye muhtaç olmadan varlıklı ve sefahat içinde birr yaşam sürer. Farklı yorumlara da neden olan rüya,, bazı alimler tarafından insanın çok kirli işleere bulaştığına ve başını derde sokaccak bireylerle beraberlik kurduğuna yoorulur. Uyarı mahiyetinde de algılanması gerektiğine işşaret edilen rüya, aynı zamanda insanın söylediği yalanllar ve yaptığı hatalar neticesinde zzor durumlar yaşayacağına da yorullmaktadır.

Rüyada Kendi Pisliğine Basmak

 

Rüya sahibinin çok büyük miktarda paraalara sahip olacağına, var ise tüm borçlarını ödeyyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağınna tabir edilir. Rüyasında kendi pisliğine basan şahıs zzengin olur ve etrafına de faydalı işler yaapar. Aynı zamanda olumsuzlukların sona erip, kimseenin neşeli ve çok keyifli bir hayata kaavuşacağına, aile içinde de bereketin artmıış olacağına tabir olur.

Psikolojik açıdan, insanın vicdanı ile devammlı muhasebe halinde olmasına neden olan hatalar vve günahlar işlediğine alamet eder. Bilinçaltında kişiyi devamlı olarak rahatsız edenn ve çözümleyemediği sıkıntıları olduğuna, bunlardan kurtulmak iççin çareler aradığının da simgesidir. Bu şekilde rüya gören kişi genelllikle kendi hayatına zarar verecek davranışlarda bulunmuş ollduğu gibi, yakın etrafına de sııkıntı doğuran durumlar içine girmmiştir ve bu sebeple büyük bbir ruhsal sıkıntı çekmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Fırtına Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...