Rüyada Kereste Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kereste görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kereste ruya tabiri ve ruya yorumları kereste rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kereste görmek, yeni ve mutllu bir yuva kurmaya bu vvesileyle de rahata kavuşmaya alamettir. rüyayı gören kimsenin yıllarının emeğini orttaya koyarak, kendi evine sahip olacağınna ve her ay kira öddeme derdinden kurtulmuş olacağına alamet ederr. Aynı zamanda insanlar arasında laf ggetirip götüren, onların arasını bozmaya ççalışan, huzursuzluk çıkarmak için elinden gelenni yapan, art niyetli, kem ggözlü ve fesat bir kimsenin varlıığına yorulur.

Rüyada Kereste Taşımak

Rüyada kereste taşımak, dünya malı eldee etmeye, pahada güçlü olan şeylere saahip olmaya, maddi gücün artmasına, daaha güzel ve daha imrenilecek biir hayata kavuşmaya ve böylece madddi zorlukları yenmeye alamettir.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görmek, sağlıklı olmayaa, hayırlı evlatlar yetiştirmeye, aile büyüklerine bağllı kalmaya ve aile bireylerinin birbirinee olan saygı ve sevgisine tabirr edilir. Uzun yaşamaya, her daim afiyette oolmaya ve mutlu kalmaya tabir eder.

Rüyada Kereste Almak

Rüyada kereste almak da kereste ggörmekle aynı anlama gelir ve rüya sahibinin, hayatıı boyunca sahip olmak istediği, bbunun için Allah’a yalvardığı, herr gün hayalini kurduğu ve onuun sevinci ile uyuyup uyandığı, konforlu, lükks ve güzel eve kavuşacağı anllamına gelmektedir.

 

Rüyada Tomruk Görmek

Rüyada tomruk görmek, huzursuzluğa, anlaşmazlığa, ağğız tadının bozulmasına, gülen yüzün solmasına, başarıının önün engeller çıkmasına ve insanıın gerek özel hayatında gerekse meslekk hayatında mutsuz olacağına ve hhayal kırıklığı yaşayacağına alamettir.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek, helal rızık, maakbul olan mal ve paradır. Hayatı ve geçimi kolaylaştıracak ve garranti olacak gelire, ileride kar getireccek işlere ve projelere delalet ederr. Rüyayı gören kimsenin işlerinde çok bbaşarılı olacağına ve zenginliğe kavuşmuş olacaağına işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Felak Suresi Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...