Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kilo aldığını görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Kilo Aldığını ruya tabiri ve rüya yorumları kilo aldığını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kilo aldığını görmek, genellikle zzenginliğe ve ferahlığa alamettir. Aldığınız kilo ne kadar fazla isee elinize o kadar çok mall geçer. Rüyasında aldığı kilolar yüzünden yürüyemediğini göören kişi, günah işler veya bbu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının işaaretidir. Kilo aldığınızı ama bu durumun sizzin yaşamınızı etkilemediğini görmeniz ise mmenfaat elde etmeye, insanın durumunun düzelmesinee, beklentilerine kavuşmasına yorulur. Rüyada kilo veremediğini görmek, bazı zorluklarlaa karşılaşacağınıza, başınıza gelecek bir bbelaya ve musibete alamet eder. Rüyada az kilo almak az malaa, çok kilo almak ise çook paraya ve mülke tabir edeer. Rüyasında hiç olmadığı kadar kendisini şiişman gören kimse, etrafının takdirini vve saygısını kazanır. Böyle bir rüya aynı zamanda kişiisel başarılara da işaret etmektedir.

Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada görülen şişmanlık, zenginlik, servet, şaan ve şöhret, mirasa konma ve madddi açıdan ferahlama manalarına gelebildiği gibii; üzerinize yüklenecek ağır bir yüüke ve zahmete de işaret edebilmekteddir. Rüyada kilo alımı ve buna baağlı olarak ortaya çıkan şişmanlık dünyevi zevklerinee, dünya hakkında hadiselere, mal vve mülkte artışa da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Şişmanlamak

 

Rüyada şişmanlamak, din ve manevi anlammda yüceliğe, izzet ve şerefe ve bireyin dünyaa nimetlerini tatmasına işaret eder. Rüyasında kendisinin şişmanladığını gören bahsi geeçen özelliklere sahip olur. Tanıdığı birisinin şişmanladığını görmek ise bbu özelliklerin o kimseye ait olması anlamına geelir. Rüyada kendisini olduğundan daha şişman ggören kişi, hastalıktan sonra sağlığa kavuşur. Bu rüya aynı zamanda kendinizi fazlla yorduğunuzun ve bu sebeple sağlık sorunları yaşayyabileceğinizin habercisidir.

Rüyada kilo alımı, kimsenin kendisini alggılama şeklini ortaya koyar. Böyle bir rüyayı genellikle kilo takınttısı olan veya daima güzel vve bakımlı görünmeyi amaçlayan kimseler göörmektedir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Armut Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...