Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada kirli deniz görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kirli Deniz ruya tabiri ve rüya yorumları kirli deniz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kirli deniz görmek, gerçekleşmeyecek baazı istekleriniz olduğunun veya size hayır getirmeyecek birrtakım işlerle uğraştığınızın göstergesidir. Deniz görmek genellikle iyiye işaret eeder. Özellikle engin ve temiz bir deeniz görmek, onun içinde bulunmak veya yüzmek ddünya hayatında mutlu ve refah içindee bir hayat sürmeye işareet eder. Bu sebeple denizin kirli olması yaşamınızzda birtakım sıkıntıların olacağını ve bu sıkıntılardan dollayı bir müddet üzüntü içinde bullunacağınızı gösterir. Kirli deniz bazen de haram malldır ve bu rüyayı gören kimse kendisine hhelal olmayan kazançların sahibi olur veeya faydasız amellerle iştigal edeer. Kirli denizin ortasında bulunmak etrafınızda ççok sayıda kötü insanın bulunduğunun ve bu insanlarıın bir gün size de zaraar verebileceğinin göstergesidir. Bu sebeple bu rüyayı gören şahhıs yakınlarında bulunanlara karşı daha uyanık davranmalıdır.

Rüyada Kirli Bir Denizde Yüzmek

Rüyasında kirli bir denizin içinde bulunupp orada yüzen insan birtakım şaibeli işleere karışır ve haram peşinde koşaar. Bu haram olan şeyler mal mülkk olabileceği gibi, kadın da olabilir. Yani bu rüya zina işlemeye, haramaa bakma veya bu kötülüğe sebep ollma manalarına da gelebilmektedir. Rüyasında kirli bir denizde yüzerek ssonradan oradan çıkmak ise, bulaşacağınız kötülüklerin sonn bulmuş olacağına ve yanlış yollarddan dönüp hidayete ereceğinize işaret edder.

 

Rüyada Kirli Bir Denizde Boğulmak

Rüyada kirli bir denizde boğulan kimsse, günah batağına saplanır ve bu hayattta önceliklerini hep kötüden ve haramddan yana olarak belirler. Aynı zamanda bu rüya davranışlarınıza dikkkat etmediğinizin, günah işlediğinizin veya büyük hatalaar yaptığınızın da göstergesidir.

Temiz ve engin deniz psikolojik ollarak rahatlığı ifade eder. Bu sebeple rüyasında kirli deniz görren kişi, birtakım sıkıntılar içindedir vee bu rüya da bu ssıkıntıların yansımasıdır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...